Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 17.04.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 17.04.22

Pazar programının ilk kısmında İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Breogan : MS 1 (-9.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.76 (Bets10)

Real ne kadar formsuz olsa da iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Bununla beraber Breogan’ın Musa’dan yoksun olması ve deplasmanlardaki kötü performanslarını da düşündüğümüzde son haftalarda galibiyete aç bir Real karşısında işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. Euroleague play-off’ları öncesi ritm bulmak isteyen, yeniden galibiyet serisine başlamak isteyen isteyen Real’in kendi sahasında sürprize izin vermeyeceğini, çift haneli farklarla net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum. 

Gran Canaria – Bilbao : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-5.5) -1.70 (Bets10)

İki takım arasında gerek kadro kalitesi ve tecrübe gerekse son maçlarda ortaya konan form grafiği anlamında farklar var. Özellikle Granca’nın evinde etkili olması ve bunun aksine Bilbao’nun evinde aslan kesilip büyük takımları devirirken deplasmanda zayıf takımlara bile kaybetmesi maçın hikayesi konumunda. Koç Fisac’ın öğrencilerinin EuroCup play-off maçları başlamadan önce ritmleri kaybetmemek adına bu maçta konsantrasyonlarını koruyacaklarını bana göre düşük olan handikapı da aşarak hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyorum.

Gottingen – Alba Berlin : MS 2 (-5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.76 (Bets10)

Gottingen play-off yarışının içinde olan, ligin orta seviyedeki takımlarından biri. Son haftalarda direnç seviyeleri yükseldi ve Martin ile Brown’un yanına 3. skorer olarak istikrarlı bir şekilde Frey’i de koymaya başladılar ancak tabiki Alba’ya kafa tutabilecek seviyede bir kadroları ve basketbol anlayışları yok. Liderlik yarışından uzaklaşmamak adına hata yapmak istemeyen koç Gonzalez’in öğrencileri Lo ve Smith ikilisini etkili kullanarak bu deplasman maçında hata yapmayacaktır ve handikapın da kalite farkına nazaran düşük olduğunu, Alba’nın bunu aşabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.24
Bets10 Oranı: 5.27Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 21.05.22

Cumartesi programında Turkish Airlines Euroleague ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair …