Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 18.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 18.01.23

7DAYS EuroCup‘da Çarşamba programının ilk kısamında oynanacak maçlara dair sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türk Telekom – Hamburg Towers : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.49 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.71 (intobet)

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Belki kağıt üstünde kadrolara bakınca bu farklar görünmüyor ama puan tablosundaki farkın sebebi kuşkusuz sahada oynanan basketbol ve Telekom’un özellikle kendi sahasında sergilediği yüksek verimlilikli hücum performansı. Bu maçta da Ankara’da oynamanın avantajını iyi kullanarak Taylor ve Grant liderliğinde tempoyu istedikleri gibi dikte edeceklerini, savunmada sorun yaşayan Hamburg’u Jones, Bouteille, Sestina gibi bitiriclerle cezalandırarak kazanırken 90 sayıları bile görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Prometey – Brescia : MS 1 (-4.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında son dönemdeki form grafikleri açısından da koç ve kadro kalitesi anlamında da farklar var. Her alanda Prometey’in bir adım önde olduğunu düşünüyorum ki bir de bunların üstüne ev sahibi avantajları da eklenince bana göre net favori konunmundalar. Agada, Clavell, Stephens, Balvin gibi silahlarını koç Ginzburg’un yine en üst verimde kullanacağını, deplasmanlarda sorun yaşayan Brescia’yı düşük handikapı da geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

Hapoel Tel Aviv – Paris Basketball : ÜST (170.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.62 (intobet)

İki takım da ilk 4 yarışında gruptaki iddialı takımlar arasında yer alıyorlar. Son maçlarda da bu paralelde bizlere bol skorlu, keyifli maçlar izlettiler. Ev sahibi ekipte McRae, J’Covan Brown, Munford, misafir takımda ise Wallace, Begarin, Gegic, Toupane gibi silahlar varken bu maçta da karşılıklı olarak 80-85 sayıları rahatlıkla geçeceklerini söylemek yanlış olmaz. Taraf bahsi riskine girmektense skor güçlerine ve potansiyellerine güvenmeyi daha doru buluyorum. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.52Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 27.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta programı Cuma günü maçları ile tamamlanıyor. Ben de sizler için …