Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.05.21

Çarşamba pogramının ilk bölümünde Fransa Jeep Elite Pro, İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL ve VTB Ligi‘nde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Boulazac – Chalon Saone : ÜST (165.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.72 (Bets10)

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu maçta takımların bizlere son haftalarda olduğu gibi tempolu bir maç vaadettiğini, savunmaların geri planda kalacağını tahmin ediyorum. Bir tarafta Flowers diğer tarafta Armand varken skor üretimi konusunda da fazla sorun yaşamayacaklarını, karşılıklı olarak rahat ve tempolu hücum ederek 80 sayıları geçip bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum.

Zaragoza – Tenerife : ÜST (171.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında net bir fark yok ve karşılıklı olarak da formalite maçına çıkacaklarını belirtelim. Kalan 2 maçta ne Zaragoza’nın düşme hattı ya da play-off yarışı ilea alakası kaldı ne de Tenerife’nin hali hazırda bulunduğu 3. sırada düşme ya da çıkma şansı bulunmuyor. Bu nedenle de iki iddiasız, hedefsiz takım arasında geçecek bu karşılaşmanın sadece formalite icabı oynanacağını rahatlıkla söyleyebilriz. Bir tarafta Ennis, Sulaimon, Wiley gibi silahlar, diğer tarafta Huertas, Salin, Shermadini gibi isimler varken düşük skorlar beklemek pek akılcı olmaz. İki takımın da 85 sayıları geçebileceğini tahmin ediyorum.

Ludwigsburg – Brose Bamberg : MS 1 (-5.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.72 (Bets10)

Her ne kadar kağıt üstünde iki takım arasında fark yokmuş gibi görünse de Ludwigsburg net olarak maçın favorisi. Bu sezon karşılaştıkları 2 maçta Ludwigsburg içerde 8 sayı farkla kazanırken Bamberg ise kendi salonunda son nefeste 94-93 ile kazanabilmişti. İki takımın da hücum performnsları yerinde gibi duruyor ama daha diri ve daha hazır olan taraf bana göre Ludwigsburg ve deplasmanda zorlanan Bamberg’i düşük handikapı da aşarak yeneceklerini tahmin ediyorum. 

Zenit – CSKA Moskova : MS 1 – 1.55 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (Bets10)

İki Euroleague takımının, bu erken final niteliğindeki yarı final serisinde kozlarını paylaşmasını izleyeceğiz. İlk maçta Zenit geriden gelmesine rağmen sonunu getirerememiş ve farkı kapatsa da rakibini yakalayamadığı için 73-78’lik skorla yenilmişti. Serinin gidişatı açısından çok kritik olacak maçta Zenit’in reaksiyon göstererek ilk maçtaki hataları yapmayacağını ve baskılı savunmanın yanı sıra hücumda da Pangos liderliğinde iyi organize olacaklarını, bu maçı kazanarak serinin Moskova ayağına eşitlikle başlayacaklarını tahmin ediyorum ki Zenit de rakibini Moskova’da yenerek ev sahibi avantajını geri kapabilecek bir güçte.

İddaa Oranı: 4.95
Bets10 Oranı: 8.90Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (2) 12.06.21

Cumartesi programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim …