Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.11.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.11.22

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Wurzburg – Rostock : ÜST (175.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (175.5) – 1.71 (intobet)

Gerek form grafiği gerekse sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında Rostock rakibinden bir adım önde. Ama bu bir deplasman maçı ve bu nedenle de taraf bahsi açısından güven vermiyorlar. Wurzburg içerde dışarıda zaten güven vermeyen bir ekip. Bu nedenle de taraf bahsinden uzak durarark iki takımın yüksek temposuna ve Rostock’un Nelson, Alston Jr., Pearson, Lewis dörtlüsü liderliğindeki etkili hücum performansına güvenerek toplam baremden üst tercihi yapacağım. Wurzburg’un da evinde Hunt, Whittaker, Bryce üçlüsü liderliğinde skora katkı yapmasını bekliyorum. 

Obradoiro – Unicaja Malaga : MS 2 (-1.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.68 (intobet)

İki takım arasında bir kalite ve seviye farkı var elbette. Obradoiro ana hedefi düşmemek olan, mütevazi bütçeyle kurulmuş bir takım. Malaga ise hem Endesa hem de BCL’de önce play-off sonra da yarı finali hedefleyen güçlü bir kadroya sahip. Deplasmanlarda biraz zorlanıyor olsalar da kaybettikleri maçların Baskonia ve Badalona gibi güçlü rakipler karşısında oynandığını, Obradoiro seviyesindeki Girona’yı deplasmanda 14 sayı farkla geçtiklerini unutmayalım. Bu maçta da Perry oynamasa bile Djedovic, Osetkowski, Brizuela, Carter gibi silahlarla sürprize izin vermeyip kazanacaklarını düşünüyorum. 

Real Betis – Zaragoza : ÜST (161.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de ara öncesinde oynadıkları basketbol seviyesi anlamında ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Ayrıca ligde kalmak adına iki takım için de sezonun hedef maçlarından biri konumunda bu karşılaşma. Dolayısıyla taraf bahsi açısından riskli görüyorum. Bunun yerine iki takımın da tempoyu yukarıda tutmasını ve savunmadaki zaaflarını dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. Bir tarafta Johnson ve Hill, diğer tarafta Jessup ve Sant-Roos varken karşılıklı olarak 80 baremini aşmaları beni şaşırtmaz. 

Varese – Venezia : MS 2 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.60 (intobet)

Her ne kadar puan tablosunda bir denklik söz konusu olsa da Venezia net olarak rakibinden daha geniş daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bu farkları ortaya koyacaklarını ve ilk 4 yarışında rakiplerinin üstüne çıkacaklarını düşünüyorum. Evet Varese, Johnson, Ross, Brown gibi silahlarıyla bir direnç gösterecektir belki ama Venezia’nın Watt, Spissu, Freeman, Willis, Granger gibi önemli isimleriyle galibiyete ulaşan taraf olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 5.16
intobet Oranı: 7.91Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 03.12.22

Cumartesi programının ilk kısmında Litvanya Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en …