Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.12.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 19.12.20

Cumartesi programının erken saatlerinde Fransa Jeep Elite Pro A ve Polonya Ligi sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-1). Herkese bol şanslar.

Metropolitan Levallois – Boulazac : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.88 (Bets10)

İki takım da genelde yüksek tempoda oynamayı tercih ediyorlar ama tabi kadro kalitesi olarak Levallois rakibinin bir kaç adım önünde ki Boulazac’ın aksine onların maç eksiği yok, formda bir şekilde bu maça geliyorlar. Özellikle pota altında Marei ve Ginat ile fark yaratacaklarını, Goodwin ve Pinault’un da skorer oyunlarını sürdürerek takımlarını galibiyete taşırken 85 bareminin de aşılmasını sağlayacaklarını tahmin ediyorum.

Strasbourg – Pau Orthez : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.40 (Bets10)

Koç Tuovi yönetimindeki Strasbourg’un elindeki kadro Orthez’e göre çok daha iyi. Evet zaman zaman bu artıları sahaya yansıtmakta zorlanıyorlar ama son maçlarda iyi görüntü verdiler. Colson, Jefferson, Winwright, Morin, Lansdowne ve tabiki Bohacik, hepsinin formda olduklarını söyleyebiliriz. Orthez karşısında kendi sahalarında oynamanın da avantajını kullanarak play-off potasına yaklaşabilmek adına kazanacaklarını, Şampiyonlar Ligi’ndeki grafiklerini Pro A’ya da taşıyacaklarını tahmin ediyorum.

Anwil Wloclawek – Start Lublin : ÜST (164.5) – 1.60 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.85 (Bets10)

Her ne kadar puan tablosu aksini söylüyor olsa da bana göre iki denk kadronun kapışmasını izleyeceğiz. Hatta kadro kalitesi açısında Anwil bir adım önde bile. McKenzie Moore, Ivica Radic, Ivan Almeida gib ritmlerini bulduklarında rahatlıkla yüksek skorlara çıkabilen bir hücum hattına sahipler. Lublin’in de yeni transfer Franke ile beraber Laksa, Dorsey-Walker, Josh Sharma gibi hafife alınmayacak skor opsiyonları olduğunu unutmayalım. İki takımın da savunmada fazla mesai harcamayıp bizlere tempolu, bol skorlu ve keyifli bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 3.02
Bets10 Oranı: 4.87Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 11.04.21

Cumartesi programının ikinci bölümünde Yunanistan Ligi, Litvanya Ligi, Adriyatik Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnesinde …