Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 20.11.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 20.11.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Yunanistan Ligi, Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Promitheas – Kolossos : EvSahibi ÜST (80.5) – 1.55 (İddaa) & EvSahibi ÜST (81.5) – 1.76 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite farkı var. Puan tablosundaki durumlarının aksine Promitheas daha tecrübeli, daha değerli bir kadroya sahip. Özellikle son maçlarda Ray, Miles, Grant üçlüsünü daha verimli kullanarak 80 baremine zorlanmadan ulaşıyorlar. Kolossos’un da tempoyu seven ve bun karşın son maçlarda vasat savunma yapan bir takım olduğunu dikkate aldığımızda bu maçta ev sahibinin baremi geçmesi makul bir sonuç olacaktır. Tercihimi Promitheas’ın 80 sayının üstüne çıkmasından yana kullanacağım. 

Braunschweig – Ludwigsburg : MS 2 – 1.31 (İddaa) & MS 2 – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında puan tablosunda olduğu gibi kalite anlamında da net farklar var, elbette Ludwigsburg bir adım önde rakibinden. Ellerinde daha geniş ve daha tecrübeli bir kadro var. Son maçlarda aldıkları istikrarsız sonuçlardan sonra üst sıralardan daha fazla uzaklaşmamak adına deplasmanda olmalarına rağmen vasat rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, Simon, Darden, Hulls, Alkins, Radebaugh gibi isimleri verimli kullanarak galibiyete ulaşabileceklerini tahmin ediyorum. 

Unicaja Malaga – Fuenlabrada : MS 1 & ÜST (168.5) – 1.89 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (169.5) – 2.60 (Bets10)

İki takım arasında hem koç hem de kadro kalitesi ve tecrübe anlamında net farklar var. Üstelik bunların dışında Malaga’nın ev sahibi avantajı da bulunacak bu maçta. Evlerindeki son maçta Burgos karşısında gösterdikleri verimli hücum performanslarını Fuenlabrada’nın zayıf savunması karşısında da zorlanmadan ortaya koyacaklarını tahmin ediyorum. Fuenlabrada’nın da en iyi bildiği şeyi yaparak tempoyu forse edip onlara atarak karşılık vereceğini düşünüyorum. Malaga’nın kalitesini ortaya koyacağı ve evinde kazanmasını beklediğim maçta aynı zamanda da bol skor bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.84
Bets10 Oranı: 6.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Alba Berlin – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.12.21

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazar saat 20:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. …