Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 21.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 21.01.23

Cumartesi programının ilk kısmında Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Hamburg Towers – Braunschweig : ÜST (164.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar olduğunu düşünüyorum. Kötü gidişate dur demek için evinde reaksiyon göstermek isteyecektir ama son dönemde güven vermiyorlar, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Diğer taraftan iki takımın da son dönemde tempolarını yükselttiklerini ve hücum odaklı bir basketbol oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo görmeyeceğimizi, karşılıklı olarak rahatlıkla 80 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

Fuenlabrada – UCAM Murcia : MS 2 (-3.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-3.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanında iki takım adına da önemli bir maç. Fuenlanbrada düşme hattından kurtulabilmek adına artık bir reaksiyon göstermek istiyor. Murcia ise play-off yarışında geri adım atmak istemiyor ki rakiplerinin çoğu Fuenlabrada’yı yenmişti. Trice, McFadden, Davis gibi kaliteli kısaların liderliğinde deplasmanda da olsalar seviye farkını ortaya koyacaklarını ve kazanarak haftayı kapatacaklarını tahmin ediyorum. 

Nanterre – Dijon : ÜST (166.5) – 1.54 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Dijon ligin iddialı takımlarından birisi ama hem haftaiçi zor bir maçtan dönüyor olmaları hem de deplasman takımı konumunda olmaları onlara güvenimi düşürüyor. Nanterre de son dönemde sürpriz yapabilecek bir takım olduğunu gösterdi. Bu nedenle de taraf ve handikap bahislerini riskli görüyorum. Diğer taraftan iki takımın da son haftalarda sergiledikleri yüksek tempolu ve hücum odaklı basketbola dikkat çekmek lazım. Bu maçta da bir tarafta Hornsby, Halilovic, Sene gibi silahlar, diğer tarafta McDuffie, Holston, Mobley gibi önemli skor opsiyonları varken üst seçeneği doğru tercih olacak diye düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.46
intobet Oranı: 4.88Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 26.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta programı Perşembe günü başlıyor. Ben de sizler için bugün oynanacak …