Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 22.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 22.05.21

Cumartesi programının ilk saatlerinde ING Basketbol Süper Ligi, VTB Ligi ve Yunanistan Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Fenerbahçe Beko – Pınar Karşıyaka : MS 1 & ÜST (161.5) – 2.15 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (159.5) – 2.38 (Bets10)

İki takım da serinin ilk maçında hemen işi ciddiye aldıklarının mesajını verdiler ve serinin iki taraf adına da hiç kolay geçmeyeceğini gösterdiler. Kaf-Kaf her ne kadar zaman zaman vidaları sıkmak istese de formda skorer De Colo buna izin vermedi. Bu maçta da Fenerbahçe’nin 80-85 baremine zorlanmadan çıkacağını, Karşıyaka’nın da oyunda kalabilmesi için 80 sayılara mutlaka ulaşacağını tahmin ediyorum zaten Fenerbahçe de savunmada çok iyi durumda değil. İlk maçtaki senaryoya benzer şekilde Fenerbahçe’nin zaman zaman zorlansa da kazanacağını, bunu yararken de yine bizlere bol skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

CSKA Moskova – Zenit : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.40 (Bets10)

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını biliyoruz Euroleague sahnesinden de. Ancak CSKA’nın koç Itoudis ile bu sezon farklı bir boyutta oynadığını da söylemek lazım. Özellikle Clyburn ve Shengelia’nın artık birlikte oynamaya alışmaları, Hackett’ın James’in gidişinden sonra tam anlamıyla direksiyona geçmesiyle çok istikrarlı ve iyi basketbol oynuyorlar. Seride durumu 1-1’e getirip ev sahibi avantajını da yakalamışken buradan geri dönmezler. Tecrübeli oyuncuların liderliğinde Pangos ve arkadaşlarını bu maçta da geçerek seride 2-1 ile üstünlüğü ele alacaklarını tahmin ediyorum. 

Promitheas – Lavrio : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.35 (Bets10)

Promitheas zaten kağıt üstünde Lavrio’dan çok daha iyi bir takım ve play-off mücadelesi başlayınca da gerçek seviyelerinde performanslar sergilemeye başladılar. İlk maçta Grant kardeşler suskun olsa da Agravanis ve Clavell liderliğinde deplasman galibiyeti alarak avantajı ele geçirmişlerdi. Şimdi evlerinde de bu avantajı koruyacaklarını, tecrübeli isimlerin takımlarını taşıyarak bir kez daha galibiyete uzanıp 2-0 öne geçeceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak ev sahibi için açılan baremlerden üst seçeneğine de gidilebilir. 

İddaa Oranı: 3.63
Bets10 Oranı: 4.50Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 13.06.21

Pazar programında yer alan Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa ve NBA sahnelerinde oynanacak maçlara …