Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 24.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 24.02.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avrupa elemeleri 2. pencere kapsamında Perşembe oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Macaristan – Karadağ : ALT (149.5) – 1.48 (İddaa) & ALT (150.5) – 1.69 (Rexbet)

Her iki takım da ilk 2 maçlarında tek galibiyetlerini zayıf Portekiz’den aldılar ve güçlü Fransa’ya farklı kaybettiler. Dolayısıyla aralarındaki bu üst üste oynayacakları 2 maçın grup ikinciliği için çok kritik olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. İki takım da hücumda düşük tempoda oynuyorlar ve genelde sert, agresif bir savunma anlayışına sahipler. Bu zorlu maçta da özellikle Karadağ’ın tempoyu düşük tutacağını, Macaristan’ın tam sahada kolay sayılar bulmasına engel olacağını, bunun da toplam skoru aşağı çekeceğini, karşılıklı olarak 75 sayıları göremeyeceklerini tahmin ediyorum. Elbette taraf anlamında favorim de Karadağ, Cobbs, Dubljevic, Mihailovic üçlüsünün liderliğinde. 

Bosna Hersek – Litvanya : EvSahibi ÜST (78.5) – 1.46 (İddaa) & EvSahibi ÜST (79.5) – 1.72 (Bets10)

Bosna Roberson, Atic, Musa gibi isimlerin liderliğinde tempoyu seven bir takım, 80 baremini rahatlıkla geçebiliyorlar. Evlerinde ateşli bir taraftar desteği de olacak arkalarında ve tempoyu sürekli forse edeceklerdir. Litvanya da tempoyu seven bir takım, savunmada iyi işler çıkarsalar da bu maçta işlerinin zor olacağını düşünüyorum. Henüz erken belki ama bana göre grup liderliği maçlarından birini izleyeceğiz. İki takımın da kendi oyunlarını sahaya koyacaklarını, formda Bosna’nın ev sahibi avantajını da kullanıp güçlü rakibini yenebileceğini, bunu yaparken de 80 baremini aşacağını tahmin ediyorum.

İspanya – Ukrayna : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.82 (Bets10)

Her ne kadar İspanya C takımı ile geliyor olsa da Ukrayna karşısında favori konumundalar. Çünkü bu tarz takımlarla uzun süredir elemelerde mücadele ediyorlar zaten. Ukrayna ise Randle, Pustovyi, Lukashov gibi isimlerle ayakta kalmaya çalışacak onların karşısında. Ancak ilk 2 maçta da gördük ki savunmaları pek iyi durumda değil. Dolayısıyla bu maçta da İspanya’nın tempolu ve etkili hücumları karşısında işleri zor olacak, İspanya’nın Colom ve Sastre liderliğinde kazanırken 85 baremine ulaşmasını hatta geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
Bets10 Oranı: 5.29Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (1) 23.07.22

Cumartesi programının ilk bölümünde 2022 FIBA Asya Kupası ve 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası sahnesinde …