Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 29.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 29.05.22

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL, ING Basketbol Süper Ligi, Yunanistan Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Alba Berlin – Ludwigsburg : EvSahibi ÜST (84.5) – 1.44 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 2.05 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir güç ve seviye farkı var. Alba sonuçta bir Euroleague takımı ve geniş bir rotasyonu var. İlk maçta zaman zaman zorlandılar evet ama sonunda etkili hücum silahları ile, Lo liderliğinde sonuca gitmeyi bildiler. Ulm serisinde de savunmada yumuşak kaldığı görünen Ludwigsburg’un bir kez daha Mercedes-Benz Arena’da rakibini yavaşlatmakta zorlanacağını, Alba’nın kazanırken bir kez daha 85 baremini geçeceğini düşünüyorum. 

Anadolu Efes – Galatasaray NEF : MS 2 (+13.5) – 1.44 (İddaa) & MS 2 (+12.5) – 1.66 (Bets10)

Kağıt üstünde elbette Anadolu Efes rakibinden üstün bir takım. Ancak 5 yabancı sınırlaması ve yerli oyuncuların, özellikle Egemen ve Buğrahan’ın beklentilerin altında kalması Efes’i ilk maçta çok zorladı. Bu maçta Micic ve Larkin liderliğinde toparlanmalarını bekliyorum. İlk maçtaki 35 farkın ardından şampiyon olarak mutlaka bir reaksiyon göstereceklerdir. Ancak Galatasaray’ın Bermuda Şeytan Üçgeni, Trimble, Canaan, Bost liderliğinde yine dirençli bir oyun sergileyeceğini, ilk maçın moraliyle bu maçta kaybetseler de çfit haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

Panathinaikos – Larissa : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (90.5) – 1.98 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Panathinaikos sonuçta bir Euroleague takımı ve ellerinde kaliteli bir kadro var. Bu maçta da OAKA’daki ateşli taraftarlarının desteğiyle, Macon, Nedovic, Papapetrou, White, Siva gibi skor opsiyonlarından en az 3 tanesini devreye sokarak rahat bir galibiyet alacaklarını, bunu yaparken de Aris karşısında olduğu gibi 90 sayıları rahatlıkla göreceklerini, hatta geçebileceklerini tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: 3.15
Best10 Oranı: 6.74Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 19.06.22

Almanya easyCredit BBL final serisi 4. maçında FC Bayern Munich Pazar günü saat 16:00’da Alba …