Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma) 10.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma) 10.01.23

Salı programında FIBA Şampiyonlar ve 7DAYS EuroCup sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Tofaş – AEK : MS 1 (-3.5) – 1.53 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.50 (intobet)

İki takım arasında bana göre net bir kalite ve seviye farkı var. AEK ilk maçta şansının da yardımıyla kazanmıştı. Ama bu sefer temsilcimizin tamam mı devam mı maçında, kendi sahasında hata yapmayacağını düşünüyorum. 3 formda guardımız Ennis, Gray, Berk liderliğinde Toure, Braimoh, Thompson üçlüsünü de pota altında verimli kullanacağımızı, kazanarak seriyi 3. ve son maç için Atina’ya taşıyacağımızı düşünüyorum. 

Oostende – Bahçeşehir Koleji : MS 2 – 1.86 (İddaa) & MS 2 – 2.22 (intobet)

İki takım arasında ilk maçtan önce de söylediğim üzere net anlamda bir kalite ve tecrübe farkı var. İlk maçta Belçika ekibi özel bir geri dönüşe imza atmış, maalesef temsilcimiz ise buna maç içerisinde kendi sahasında olmasına rağmen karşılık verememişti. Şimdi deplasmanda olmalarına rağmen rakibi son derece ciddiye alarak işi sıkı tutacaklarını, bu tamam mı devam mı maçında Boutsiele, Blazic, Smith gibi isimlerin farklarını ortaya koyarak takımlarını galibiyet taşıyacaklarını tahmin ediyorum. Serinin son maçı için İstanbul’a geri döneceğimizi düşünüyorum. 

Paris Basketball – Türk Telekom : MS 2 – 1.43 (İddaa) & MS 2 – 1.57 (intobet)

Her ne kadar kadro kalitesi ve puan tablosundaki durumları göz önüne alındığında takımlar arasında bir denklik var gibi görünse de Telekom net olarak rakibinden üstünde bir takım. Koç Can yönetiminde kurdukları yeni kadroyla müthiş bir uyum ve hava yakaladılar. İçerde dışarıda farketmeksizin rakipleri bir bir deviriyorlar ki son olarak duble Euroleague şampiyonu Efes’i devirmenin moral motivasyonu ile Fransa’ya geldiler. Yine Grant, Taylor ve Jones liderliğinde kazanacaklarını, grup liderliğini koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.07
intobet Oranı: 5.23Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 27.01.23

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta programı Cuma günü maçları ile tamamlanıyor. Ben de sizler için …