Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma) 13.05.23

Günün İddaa Kuponu (Karma) 13.05.23

Cumartesi programında İtalya Lega Basket Serie A ve Adriyatik Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

A. Milano – Pesaro : ÜST (159.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (159.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Milano ligin en güçlü 2 şampiyonluk adayından biri ki zaten normal sezonu da lider olarak tamamladılar. Genelde savunma odaklı bir takım olsalar da Pesaro gibi koşan ve savunma zaafları yüksek takımlara karşı da hücumda yüksek skorlar çıkarabilecek potansiyelli isimlere sahipler elbette. Bu maçta da rakibin savunma zaaflarını başta Napier, Shields, Baron üçüsü olmak üzere işleyeceklerini ve bizlere yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum. 

Cedevita Olimpija – FMP Beograd : ÜST (167.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (167.5) – 1.73 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var ve net olarak Cedevita maçın favorisi. Ferrell-Adams guard ikilisinin yanı sıra ellerinde Muric ve Omic gibi tecrübeli isimler de var. Dolayısıyla evlerinde oynamanın da avantajıyla beraber kalite farkını tekrar ortaya koyacaklarını, yine tempoyu yüksek tutup hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum. FMP’de Beech, Stepanovic, Manning üçlüsünün liderliğinde atarak direnecektir. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Venezia – Sassari : MS 1 (-3.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.58 (intobet)

İki takımın sezon içerisinde bu sahada oynadıkalrı son maçta, 26 Aralık’ta, Venezia rakibini 10 sayı farkla rahat bir şekilde enmişti. Son dönemde ligin en formda takımlarından biri olduklarının da altını tekrar çizelim. Play-off serilerinde tecrübenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ellerinde Spissu, Brooks, Watt, Bramos, Granger gibi bu alanda önemli isimler var ve saha avantajıyla beraber ilk maçta sürprize izin vermeyeceklerini, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.35
intobet Oranı: 4.54Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 27.05.23

Cumartesi programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair …