Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.02.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.02.20

Pazar programında Avrupa liglerinde bir çok maç oynanacak yine. Ben de sizler için günün ikinci kısmında yer alan maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Oldenburg – Alba Berlin : MS 1 (+5.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (+5.5) – 1.67 (Bets10)

Alba elbette kadro kalitesi ve koç farkı ile bir adım önde deplasmanda olmasına rağmen. Ancak koç Drijencic’in öğrencileri de bu sezon özellikle kendi sahalarında çok diri ve istikrarlı bir basketbol oynuyorlar. Mahalbasic ve Paulding gibi artık bu tarz maçları oynamayı ezberlemiş, tecrübeli isimlere de sahipler. Ben Oldenburg’un evinde kolay teslim olmayacağını, yakaladıkları 4 maçlık serinin özgüveni ile Alba karşısında son topa kadar direnebileceğini düşünüyorum, hatta kazanmaları da büyük sürpriz olmaz.

Trieste – Sassari : MS 2 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.66 (Bets10)

Trieste ligin zayıf halkalarından biri. Düşme potasından kurtulabilmek için artık denk rakiplere karşı hata yapma lüksleri kalmadı. Ama işte Sassari o rakiplerden biri değil. Koç Pozzecco’nun öğrencileri hem kadro kalitesi hem de oynanan basketbol seviyesi anlamında ev sahibinden net olarak bir kaç adım öndeler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen hata yapmayacaklarını Evans, Bilan, Pierre üçlüsü ile sonuca gideceklerini düşünüyorum. Handikap da iki takım arasındaki farkı yansıtamayacak kadar düşük bana göre.

Valencia – Bilbao : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.96 (Bets10)

Valencia son haftalarda özellikle kendi sahasında en etkili oynayan takımlardan biri. Dubljevic’in yeniden ritm bulması ile beraber skor üretimlerini arttırdılar ve rahatlıkla 90 sayılara çıkabildiklerini gördük son maçlarda. Karşılarında da deplasmanlarda zorlanan, özellikle savunma direncini kaybetmiş bir Bilbao var. Formda Valencia’nın ev sahibi avantajını yine çok iyi kullanarak 90 sayıları zorlamasını bekliyorum.

Cremona – Reggio Emilia : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

Cremona hedeflediği ilk 4 yarışından sadece 2 adım uzakta ve evlerindeki etkili performansı devam ettirerek sezon sonunda, play-off’lar için ev sahibi avantajını cebe koymak istiyorlar ilk 4 sıradaki yerlerini alıp. Happ, Saunders, Rchardson gibi isimlerle bu maçta da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Reggio Emilia zaman zaman Johnson-Odom, Mekel, Upshaw üçlüsü ile onları zorlayabilir ama kazanmalarının sürpriz olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4.24
Bets10 Oranı: 7.72

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …