Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 02.06.21

Çarşamba günü akşam seansının son bölümünde İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

TD Systems Baskonia – Valencia : MS 1 – 1.51 (İddaa) & MS 1 – 1.60 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi ve oynanan basketbol açısından kağıt üstünde zaten bir denklik olduğıunu söylerdik ki bunu ilk maçta sahaya da direkt olarak yansıttılar aynı bu senaryoyla, kazanan son toptaki basit bir hatayla belli oldu. Baskonia’nın kendi sahasında kazanmaktan başka çaresi yok. Bu nedenle de agresif bir oyun ortaya koyacaklarını, bu kez savunmada da biraz daha vidaları sıkacaklarını düşünüyorum. Son şampiyonun 2-0 ile pes etmeyeceğini düşünüyorum, bu maçı kazanmalarını bekliyorum. Alternatif olarak da bu kez düşük skora yöneleceğim, Baskonia’nın iyi savunma yapmasını bekliyorum. 

FC Bayern Munich – Ludwigsburg : MS 2 (+12.5) – 1.38 (İddaa) & MS 2 (+10.5) – 1.72 (Bets10)

Koç Patrick yönetimindeki Ludwigsburg ev sahibi avantajını kaybetmiş olsa da bu seride koılay pes edecek bir takım değil. Deplasmandaki ilk maçta da reaksiyon göstermelerini bekliyorum. Bayern ilk 2 maçta farklı performanslar sergileyip güven vermemişti açıkçası ki bu sezon Audi Dome’da zorlandıkları bir çok maç izlemiştik. Bu maçta da Smith ve McLean liderliğindeki Ludwigsburg’un onlara problem çıkaracağını, bu kez kaybetseler de çift haneli farklarla kaybetmeyeceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da alt seçeneğine önereceğim, nitekim Bayern 2. maçta gördü ki bu serinin anahtarı savunma olacak. 

Venezia – Olimpia Milano : MS 2 (-3.5) – 1.39 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.68 (Bets10)

Serinin 2. maçında takımlar arasındaki gerçek seviye farkını görmüştük. Venezia her ne kadar dişli bir rakip olsa da ellerindeki kadronun kalitesi ve tecrübesi Milano gibi kpmple bir takımla boy ölçüşecek seviyede değil. Fianl Four’u 3. sırada tamamlayarak İtalya’ya moralli dönene koç Messina’nın öğrencileri dinlenme ve yenilenme fırsatı da buldular bu maça hazırlanırken. Şimdi 2. maçta bıraktıkları yerden devam ederek seriyi fazla uzatmayacaklarını ve deplasmanda da olsalar düşük handikapı geçerek kazanacaklarını, seriyi 3-0 ile süpürerek final biletini kapacaklarını tahmin ediyorum.  

Gran Canaria – Real Madrid : MS 2 (-4.5) – 1.38 (iddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını zaten seri öncesi her basketbol sever biliyordu ama Real bunu çok açık ve net bir şekilde sahaya da yansıttı ilk maçta. Tüm hücum silahlarını devreye sokan ve geniş rotasyonu en verimli şekilde kullanan Real, rakibine hiç acımadı ve ilk maçta gösterdi ki bu seri zaten oynanmadan bitmiş durumda. Yarı final için bir galibiyete ihtiyaçları var ve onu da işi fazla uzatmadan buradan deplasmanda alarak yollarına 2-0 ile devam edeceklerini düşünüyorum, tabiki düşük handikapı da geçmelerini bekliyorum. Alternatif olarak da yine Real için açılan baremden üst seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 4.00
Bets10 Oranı: 8.23Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.21

Cumartesi programında oynanacak olan milli takımlar Hazırlık Maçları kapsamında en güvendiğim tahminleri sizler için teçtim, …