Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.05.21

Salı programının ilk bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, Yunanistan Kupası ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nanterre – Le Portel : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında sıralama açısından ciddi farklar yok gibi görünse de hem kadro kalitesi hem de Nanterre’in son haftalarda ortaya koyduğu performans açısından bu maçta favori olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama yine de handikaplı kazanmaları konusunda bana güven vermiyorlar. Bunun yerine son haftalarda ortaya koydukları etkili hücum performansına ve Portel’in deplasman maçlarında savunmada yaşadığı sıkıntılara güvenerek tercihimi Nanterre için açılan baremden üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Panathinaikos – Peristeri : MS 1 (-13.5) – 1.55 (İddaa) & MS 1 (-15.5) – 1.90 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Panathinaikos, Olympiakos’un yokluğunda ligde de kupada da çok rahat. Tek maçlı bir elem statüsü olan kupada da hata yapmayacaklarını ve kazanarak adlarını yarı finalde Lavrio’nun rakibi olarak yazdıracaklarını tahmin ediyorum. Hezonja ve Papapetrou gibi isimlerin AEK maçında ne kadar istekli olduğunu görünce, Peristeri karşısında farklı bir galibiyetin geleceğini, handikapın aşılacağını düşünmek yanlış olmaz.

Alba Berlin – Ludwigsburg : ÜST (162.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Alba ev sahibi avantajıyla beraber bir adım önde ve maçın favorisi. Ancak Ludwigsburg da tartışmasız bu sezonun en iyi basketbol oynayan takımı. Liderliği garantiledikleri için bu maçta ister istemez bir konsantrasyon kaybı yaşayabilirler ama bunun hücum performanslarını etkilemeyeceğini rahatlıkla 80 sayıları aşacaklarını tahmin ediyorum. Aynı şekilde 2. sırayı garantilemek için Alba’nın da tempolu ve agresif oynayacağını, Siva, Eriksson, Fontecchio gibi silahlarla 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak. Alternatif olarak Alba’nın direkt galibiyeti de düşünülebilir. 

Brose Bamberg – Giessen : ÜST (175.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (176.5) – 1.72 (Bets10)

Bamberg ligin dişli play-off takımlarından biri. Son maçlarda da ritmlerini buldular ve yüksek tempoda çok verimli hücum ediyorlar. Karşılarında da ligin en kötü savunma yapan buna karşın en tempolu oynayan, hücumda tehlikeli takımlarından biri var. Bamberg’in Hall, Larson, Vitali gibi kaliteli kısalarla bu zayıf savunma karşısında açık alanda çok rahat skor üretip, 95-100 baremine çıkabileceğini, Giessen’in de 85-90 baremine ulaşabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 4.89
Bets10 Oranı: 9.56Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

FC Bayern Munich – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile …