Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.12.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 04.12.21

Cumartesi programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A, Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar.

Brescia – Venezia : MS 2 – 1.46 (İddaa) & MS 2 – 1.62 (Bets10)

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda da olduğu gibi kalite ve tecrübe anlamında da net farklar var. Venezia son haftalarda güzel bir ritm yakaladı ve 3 galibiyetlik bir seriyle geldiler bu deplasmana. Formsuz rakipleri karşısında Tonut ve Watt’ı verimli kullanarak hem dışarıdan hem de içerden üstünmlük kuracaklarını, kalite farklarını sahaya yansıtarak serilerini 4 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. Brescia’nın da direnebileceğini düşündüğüm için handikaplı değil direkt galibiyetlerini önereceğim. 

Telekom Bonn – Oldenburg : İddaa Oranı: MS 1 – 1.36 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok kesinlikle. Hatta tecrübe anlamında Oldenburg rakibinden daha iyi bir takım. Ancak Bonn sezonun en formda takımlarından biri ve son 3 maçlarını da üst üste kazanarak buraya moralli, yüksek özgüvenle geldiler. Sahalarındaki namağlup ünvanlarını koruyacaklarını, formsuz ve kötü durumda olan rakipleri karşısında Morgan, Gorham, Jackson-Cartwright üçlüsünün liderliğinde hata yapmayarak haftayı galibiyetle tamamlayacaklarını tahmin ediyorum. 

Mitteldeutscher – FC Bayern Munich : MS 2 (-11.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (-12.5) – 1.76 (Bets10)

Elbette iki takım arasındaki kalite ve seviye farkını tartışmaya ya da detaylıca anlatmaya gerek yok. Bayern ligin güçlü şampiyonluk adaylarından biri ve Euroleague’de de iyi bir dönem geçiriyorlar. Bu dönemde Mitteldeutscher gibi kendi seviyelerinden bir kaç basamak altta olan bir takım karşısında sorun yaşamayacaklarını, deplasmanda olmalarına rağmen Lucic ve Rubit gibi formda yıldızlar liderliğinde rahat kazanmalarını, handikapı da aşmalarını bekliyorum. 

Zaragoza – Real Madrid : MS 2 (-6.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.74 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını anlatmaya gerek yok sanırım. Zaragoza bu sezon ligin orta altı takımlarından biri. Evlerindeki maçlarda bile istikrarı yakalayabilmiş değiller. Diğer taraftan Real ise yine en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Sakatların iyileşmesi, özellikle Williams-Goss’un çok iyi dönmesiyle keyifler yerine gelmiş durumda. Hafaiçi de Maccabi’yi Yabusele’nin son saniye basketiyle yenerek galibiyet serilerini sürdürdüler. Yüksek moralli ve çok formda olan Real’in deplasmanda olmasının  pek bir şey ifade etmeyeceğini, kendilerinden alt seviyede olan Zaragoza karşısında handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.43
Bets10 Oranı: 7.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Brose Bamberg – Wurzburg İddaa Tahmini 26.01.22

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Çarşamba saat 21:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. Bets10 …