Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 07.11.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 07.11.21

Pazar programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa ve Adriyatik Ligi sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Venezia – Reggio Emilia : MS 1 (-5.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında bana göre net bir kalite ve seviye farkı var. Venezia yıllardır aynı koçla ve neredeyse aynı oyuncularla oynayan çok istikrarlı bir ekip. Evet bu sezona istedikleri gibi başlayamadılar ama geç olmadan bir reaksiyon vereceklerini tahmin ediyorum. Evlerinde oynamanın avantajıyla Phillip, Daye, Watt, Brook gibi tecrübeli isimlerin devreye gireceklerini düşünüyorum. Açılan handikap bence düşük ve Emilia’nın kadrosu bu zorlu deplasmanda direnerek handikapta kalabilecek seviyede değil bence. 

Bitci Baskonia – Unicaja Malaga : ALT (155.5) – 1.50 (İddaa) & ALT (155.5) – 1.70 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında aslında büyük farklar yok. Evet Baskonia bir Euroleauge takımı ama ellerinde öyle özel bir kadro yok. Ayrıca koç Ivanovic’in sürekli takımı düşük tempoda oynatıp dizginlemesinden dolayı da hücum potansiyellerinin çok altında kalıyorlar. Diğer taraftan iyi savunma yaptıkları da bir gerçek. Koç Katsisakaris de savunmaya önem veren, takımına kontrollü basketbol oynatan bir ekip. Dolayısıyla da bu maçta bizleri savunma odaklı, düşük tempolu ve kısır bir mücadelenin bekediğini söylemek yanlış olmayacak. 

Zadar – Kızıl Yıldız : EvSahibi ALT (65.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ALT (64.5) – 1.85 (Bets10)

Tabiki Kızıl Yıldız rakibinden net olarak daha üstün daha kaliteli ve daha tecrübeli bir ekip. Adriyatik’de Belgrad şehrinin diğer takımı, ezeli rakipleri Partizan ile özel bir çekişme yaşayacakları bu sezonda her maç önemli ki rakipleri namağlup ilerleken 2. kez kaybetmek istemeyeceklerdir. Bu nedenle de deplasmanda olsalar bile maça ekstra konsantre bir şekilde çıkacaklarını, yine en iyi yaptıkları şeye, savunmaya odaklanacaklarnı tahmin ediyorum. Zadar gibi üretimi zaten sınırlı olan bir takımın da evinde olsa bile sert savunma karşısında ayakta kalamayacağını, 65 baremini geçemeyeceğini düşünüyorum. 

Real Madrid – Bilbao : Deplasman ALT (73.5) – 1.46 (İddaa) & Deplasman ALT (72.5) – 1.80 (Bets10)

Real Madrid kendi sahasında maçın çok ağır favorisi. Ama handikap konusunda zaman zaman ilginç sonuçlar alabiliyorlar. Dolayısıyla bu maçta her zaman olduğu gibi savunmalarına güveneceğim. Zaten Bilbao da hücum performansı açısından özel bir takım değil, denk rakiplere karşı bile 80 sayıları geçmekte zorlanıyorlar. Real’in Tavares, Taylor, Abalde, Yabusele, Hanga gibi önemli savunmacıları karşısında direnmelerinin mümkün olmayacağını, kaybederken 75 sayıları göremeyeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: 4.96
Bets10 Oranı: 9.57Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 05.12.21

Pazar programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak …