Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 09.06.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 09.06.21

Çarşamba programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Nanterre – Asvel Villeurbanne : ÜST (162.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.72 (Bets10)

Elbette Asvel, kadro kalitesi ve tecrübe anlamında rakibinden bir değil bir kaç adım önde olan taraf. Son haftalarda da yüksek tempolu, keyifli bir hücum basketbolu sergiliyorlar. Bu maçta da Nanterre’in formda hücum silahları karşısında zaman zaman savunmada sorun yaşayabileceklerini ama bu sefer Cole’un yanında Heurtel ve Fall’u da verimli kullanarak 85 baremini geçeceklerini düşünüyorum. İki takımın da son haftalardaki üretken oyunlarını düşünerek öncelikli tercihim üst seçeneği olacak. Alternatif olarak Asvel’in düşük handikaplı galibiyetlerini de düşünebilirsiniz. 

Alba Berlin – FC Bayern Munich : ALT (163.5) – 1.47 (İddaa) & ALT (161.5) – 1.75 (Bets10)

Son yıllarda artık klasikleşen bir final serisi izleyeceğiz. İki ekip de bu sezon Euroleague’de boy gösterdi ve gelecek sezon da onları Euroleague’de izlemeye devam edeceğiz. Dolayısıyla bunun bir Euroleague kapışması olacağını ve o seviyede bir basketbol bekediğimizi söyleyebiliriz. İki ekip de yarı final serilerinin ikinci bölümünde savunma odaklı bir basketbol oynamışlardı. Final serisinde de bu sert ve kontrollü oyunu sürdürmelerini bekliyorum. Bu nedenle de ana tercihim alt seçeneğinden yana olacak. Alternatif olarak da Bayern lehine açılan yüksek handikapları yanınıza alabilirsiniz. 

Virtus Bologna – Olimpia Milano : MS 2 (+5.5) – 1.31 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.45 (Bets10)

Bologna serinin ilk 2 maçında kolay lokma olmayacağını, kupayı ne kadar istediğini net olarak gösterdi. Şimdi seriyi evlerine taşıdılar ama sezon boyunca iç saha maçlarında epey zorlandıklarını, hatta zaman zaman deplasmandan daha kötü oynadıklarını gördük, bakalım bu durumu değiştirebilecekler mi. Milano için ise neredeyse tamam mı devam mı maçı olacak, seride reaksiyon göstermeyi düşünüyorlarsa işte o maç bu maç. Delaney, Rodriguez, Hines gibi tecrübeli isimlerin ağırlıklarını koyacaklarını, bu kez kaybetseler de son topa kadar oyunda kalacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da alt seçeneğini düşünebilirsiniz. 

Tenerife – FC Barcelona : MS 1 (+9.5) – 1.41 (İddaa) & MS 1 (+8.5) – 1.65 (Bets10)

İlk maçta ortaya çıkan tarihi fark kadar bir kalite ya da seviye farkı yok aslında iki takım arasında. Dolayısıyla Tenerife’nin kendi sahasındaki bu maçta olayı gurur meselesi yapacağını, ekstra motive oynayıp bir reaksiyon göstereceğini düşünüyorum. Elbette Barça yine maçın favorisi ama bu sefer Tenerife’nin daha agresif oynayarak maçın içinde kalacağını, en azından kaybetse de çift haneli farklarla pes etmeyeceğini düşünüyorum. Sonuçta bu onlar adına bir tamam mı devam mı maçı, evlerinde oynadıklarını da hatırlatarak lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. Alternatif olarak Barça için açılan baremden üst seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: 4.05
Bets10 Oranı: 7.20Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Bourg İddaa Tahmini 21.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A çeyrek final maçında AS Monaco Pazartesi saat 20:00’da Bourg ile …