Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 09.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 09.10.21

Cumartesi programının ikinci kısmında Fransa Betclic ELITE Pro A, Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Paris – Roanne : MS 1 – 1.32 (İddaa) & MS 1 – 1.45 (Bets10)

Her ne kadar Paris ligin yeni takımlarından biri olsa da kurdukları kaliteli kadroyla ligde kalıcı olabileceklerini düşünüyorum. Allman, Boatright, O’Quinn liderliğinde tecrübe seviyeleri yükseldiği gibi ayrıca Barbitch gibi önemli bir genç potansiyele de sahipler. Karşılarında ise March ve Reddic dışında sırandan hatta vasat oyunculardan kurulu bir takım olan Roanne var. Paris adına hedef maçlardan biri bu ligde kalmak adına. Bu nedenle de kendi sahalarında ekstra konsantre olacaklarını ve ilk galibiyetlerini alabileceklerini düşünüyorum. 

Niners Chemnitz – Bayreuth : ÜST (163.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.76 (Bets10)

Ligin alt sıralardan uzak kalmak hedefiyle yola çıkan iki denk takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. İki ekip de son maçlarda tempolarını yükselttiler ve hücumda verimli performanslara imza attılar. Bir tarafta Mike ile Atkins diğer tarafta Thornton ile Seiferth liderliğinde karşılıklı olarak hem içerden hem de dışarıdan skor üretebilecek silahlara sahipler. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, savunmaların geri planda olacağı, bol skorlu ve keyifli bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. 

Fuenlabrada – San Pablo Burgos : MS 2 – 1.60 (İddaa) & MS 2 – 1.82 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Burgos son 2 yılın BCL şampiyonu olan ve Endesa’nın kaliteli play-off takımlarından biri. Sezona kötü başlasalar da çabuk toparlanıp iki kulvarda toplam 3 galibiyetlik bir seri yakaladılar. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan Fuenlabrada karşısında kalite farkını sahaya yansıtacaklarını, formda skorerleri Benite liderliğinde 40 dakika sonunda galibiyete uzanabileceklerini tahmin ediyorum.

Tenerife – Zaragoza : MS 1 (-5.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.78 (Bets10)

İki takım arasında net ve gözle görülür bir kalite farkı var. Ayrıca Tenerife’nin elinde çok daha fazla tecrübeli isim var. Evet Shermadini’den yoksunlar ama yerini Gamble ile nispeten doldurdular, pota altında Wiltjer ile beraber bu maçta da üstünlük kurmalarını bekliyorum. Ayrıca şutör Salin de çok formda ve bu maça da dış şutları ile etki etmesini bekliyorum. Evinde oynanacak Tenerife’nin taraftar desteğini de arkasına alarak bu maçta hata yapmayacağını, formsuz rakiplerini düşük handikapı da aşarak yeneceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 4.85
Bets10 Oranı: 8.27Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 20.10.21

Çarşamba programının ilk saatlerinde 7DAYS EuroCup sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için …