Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 10.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 10.05.22

Salı programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

FC Bayern Munich – Alba Berlin : MS 1 – 1.47 (İddaa) & MS 1 – 1.65 (Bets10)

Her ne kadar farklı şehirlerin takımı olsalar da son yıllarda sürekli şampiyonluk için kapışmaları nedeniyle BBL’nin derbisi olarak nitelendirilen bir maç izleyeceğiz. İki takım da Euroleague’de kalıcı olmayı başardılar ve gelecek sezon da Avrupa’nın zirvesinde mücadele edecekler. Ama tabiki Bayern’in bu sezon da üst üste 2. kez play-off yapması, koç Trinchieri yönetiminde yakaladıkları istikrarın yeri bir ayrı. Bu maçta da evlerinde oynamanın da avantajıyla beraber şampiyonluk yolundaki en büyük rakiplerine play-off öncesi bir mesaj vereceklerini, taraftarları önünde kazanarak normal sezonu noktalayacaklarını düşünüyorum. 

Zaragoza – Andorra : MS 1 – 1.51 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle net farklar yok. Ama Zaragoza’nın son haftalarda özellikle iç saha performansı ile yükselişe geçtiğini gördük. İki takım adına da düşme potasından kurtulabilmek adına final niteliğindeki maçlardan biri olacak. Dolayısıyla son ana kadar çekişme görebiliriz. Ama ben Zaragoza’nın ev sahibi avantajını iyi kullanacağını ve tecrübeli isimlerin liderliğinde istediği galibiyeti alarak düşme potasından net olarak uzaklaşıp son hafta öncesi rahat bir nefes alacağını tahmin ediyorum. 

Valencia – San Pablo Burgos : MS 2 (+9.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+9.5) – 1.66 (Bets10)

Valencia her ne kadar Prepelic ve Hermannsson’dan yoksun olsa da Dubljevic, Dimitrijevic, Tobey, Claver, Hanlan gibi silahlarıyla halen kaliteli bir kadroya sahip ve evlerindeki bu maçta elbette favori konumundalar. Ancak düşme potasından kurtulmak için artık son 2 final maçına çıkacak olan Burgos’un da çok agresif, yüksek enerjili ve istekli bir mücadele sergilemesini bekliyorum. Clemmons, Nnoko, Salash, Lalanne, Phillip, Benite, Eddie, Renfroe gibi isimlerin taşın altına ellerini sokacaklarını, güçlü rakipleri karşısında kazanamasalar da zorlayacaklarını, dolayısıyla da handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.26
Bets10 Oranı: 4.79Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 21.05.22

Cumartesi programında Turkish Airlines Euroleague ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair …