Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 13.11.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 13.11.21

Cumartesi programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Brindisi – Trento : MS 1 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.78 (Bets10)

Aslında kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Ama Brindisi oynadığı basketbol seviyesiyle ve form grafiği ile Trento’nun önünde olan bir takım. Evlerinde oynamanın da avantajına sahip oldukları bu mçata Nick ve Josh Perkins ile beraber Adrian’ı da iyi kullanacaklarını, Gaspardo’dan da yine x-faktör katkısı alarak rakiplerine üstünlük kuracaklarını düşünüyorum. Trento’nun deplasmanlarda çabuk kırılan bir takım olduğunu biliyoruz ve bu maçta da formda rakipleri karşısında handikapta kalabilmeleri pek mümkün görünmüyor. 

Gran Canaria – Bitci Baskonia : MS 1 – 1.53 (İddaa) & MS 1 – 1.75 (Bets10)

Kağıt üstünde baktığımızda elbette Baskonia rakibine göre daha üstün, daha kaliteli bir takım. Ama koç Ivanovic ile yeni oyuncular başta olmak üzere takım kimyasını oluşturulamadığı bir gerçek. Bu nedenle de özellikle deplasmanlarda çok kırılgan bir yapıdalar. Koçun istediği savunma felsefesinden çok uzaktalar şuanda. Karşılarında ise ligin ve EuroCup’ın en formda takımlarından biri Granca olacak. Ateşli taraftarlarını da arkalarına alarak evlerinde ne kadar agresif oynadıklarını biliyoruz. Bu maçta da Baskonia’yı böyle formsuz yakalamışken hata yapmayacaklarını, eksik olsalar da (Brussino yok, Albicy ile Shurna’nın durumları maç saatinde belli olacak) kendi sahalarında Ennis, Slaughter, Pustıvyi, Kramer gibi silahlarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Unicaja Malaga – San Pablo Burgos : MS 1 – 1.34 (İddaa) & MS 1 – 1.42 (Bets10)

İki takım birbirlerine çok benzer performanslar sergilediler, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu maça bir çıkış bulabilmek adına geliyorlar. Ama elbette bu çıkışa yakın olan, daha net bir reaksiyon göstermesi beklenen taraf ev sahibi Malaga. Koç Katsikaris’in öğrencilerinin taraftarlarını da arkalarına alarak, Bouteille, Abromaitis, Brizuela, Cole, Eric gibi silahları verimli kullanacaklarını, deplasmanlarda çok zorlanan rakipleri karşısında aradıkları, özledikleri galibiyeti elde edebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 2.97
Bets10 Oranı: 4.42Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Derthona Tortona – Fortitudo Bologna İddaa tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Derthona Tortona Pazar saat 22:45’de Fortitudo Bologna …