Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.02.22

Salı programının ikinci kısmında Almanya easyCredit BBL, Fransa Kupası, 7DAYS EuroCup sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Braunschweig : ÜST (168.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (168.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var bana göre. Özellikle son haftalarda Ulm nasıl yükselişe geçtiyle Braunschweig da aksine düşüşe geçmiş durumda. Her ne kadar Ulm evinde favori olsa da handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da son maçlarda yüksek tempoyu tercih etmelerine ve savunmalarının da yumuşak kalmasına güvenerek üst seçeneğine yöneleceğim. Bir tarafta Christon, Thornwell, Felicio, Blossomgame, diğer tarafta Peterka, Klassen, Brown, Kramer gibi formda skor opsiyonları varken 80-85 baremini zorlanmadan geçeceklerini düşünüyorum karşılıklı olarak. 

Bourg – Limoges : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.51 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Bourg, Sulaimon liderliğinde dışarıdan etkili bir takım olduğu gibi içerden de Jones, Chassang, Williams üçlüsü ile can yakan bir ekip. Limoges cephesinde Massinburg’un dönmesi beklense de yine de bu zorlu deplasmanda ayakta kalabileceklerini düşünmüyorum. Eleme maçı olduğu için handikap riskini almayacağım ve daha 3 gün önce kazanan Bourg’un yine direkt galibiyetini tercih edeceğim. 

Venezia – Gran Canaria : ÜST (152.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (153.5) – 1.70 (Bets10)

Granca grubun lideri ve en istikrarlı takımı. Deplasmandaki maçlarında bile skor üretimi konusunda sorun yaşamadıklarını biliyoruz. Albicy, Brussino, Ennis, Slaughter gibi silahlarla bu maçta da 80 sayıları zorlanmadan göreceklerini düşünüyorum. Son maçlarda savunmada sorunlar yaşayan Venezia’nın onları yavaşlatması zor ama onlar da Tonut ve Theodore liderliğinde yüksek tempoda 80 sayılara ulaşabilecek potansiyele sahipler. Dolayısıyla bu maç için açılan toplam baremin düşük olduğunu öngörüyorum, tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 3.11
Bets10 Oranı: 4.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 12.08.22

Cuma programında yer alan Filipinler Ligi, Yeni Zelanda Ligi ve Hazırlık Maçları kapsamındaki maçlara dair …