Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 15.04.21

Çarşamba programının ikinci bölümünde İspanya Liga Endesa, Fransa Kupası ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Betis – UCAM Murcia : MS 1 – 1.50 (İddaa) & MS 1 – 1.70 (Bets10)

Betis’in düşme potasından uzaklaşabilmek için şiddetle galibiyete ihtiyacı var ve son haftalarda kendilerinden  üst seviyede olan takımlara bile diş geçirmeyi başardılar. Özellikle Feldeine, Ndoye, Ouattar üçlüsü formdalar, onların liderliğinde de evde kazanmaya devam etmek istiyorlar. Karşılarında da formda bir Murcia var ama dişlerine göre bir rakip olduğunu da söyleyebilirim. Murcia da play-off yarışından uzaklaşmamak için kazanmak isteyecektir ama düşme tehlikesi yaşayan Betis’in daha agresif, daha istekli bir oyunla eviden galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. 

Asvel Villeurbanne – Limoges : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (84.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Asvel Euroleague için kurulmuş bir takım, geniş bir kadroları var. Üstelik lig ve kupada kullanabildikleri Heurtel gibi bir lüksleri de var. Onun liderliğinde en azından hücumda farklı bir yere geldikleri bir gerçek, çok daha tempolu, çok daha verimli hücum ediyorlar. Bu tamam mı devam mı maçında da Limoges’un son maçlarda iyice düşen savunması karşısında 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini ve adlarını finale yazdıran taraf olacaklarını düşünüyorum, isteyenler düşük handikaplı Asvel galibiyetine de yönelebilirler.

Le Mans – Cholet : ÜST (162.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında sıralama anlamında önemli farkla varmış gibi görünse de son haftalarda oynanan basketbol anlamında öyle ciddi farklar yok. Le Mans hücumda etkili bir takım ve yüksek tempoda oynamayı seviyorl. Cholet de son maçlarda hücum ritmini yukarı taşıdı ve bizlere bol skorlu maçlar izletti. Bu maçta da bir tarafta Soko, Bamforth, Kajami-Keane, diğer tarafta Jones ve Kromah liderliğinde 80 sayıların sorun olmadan aşılabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Manresa – Zaragoza : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.48 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.70 (Bets10)

Manresa Ferrari ve Mason gibi iki şutör, skrorer kısa liderliğinde tempo yapmayı seven bir takım. Pota altında da Eatherton’ın üretkenliğinden iyi faydalanıyorlar, skor üretimi ve hücum verimliliği konusunda sorunları yok. Karşılarında da kendileri gibi tempoyu çok seven buna karşın savunması biraz sorunlu bir takım olacak. Manresa’nın Zaragoza’nın yumuşak savunması karşısında sonuçtan bağımsız olarak 90 sayıları zorlamasını bekliyorum. İsteyenler toplam üst baremlerine de yönelebilirler. 

İddaa Oranı: 5.00
Bets10 Oranı: 8.85Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 07.05.21

Cuma programının ilk saatlerinde ING Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi sahnelerinde oynanacak karşılaşmalara …