Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 20.02.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 20.02.22

Pazar programının son bölümünde Fransa Betclic ELITE Pro A, İtalya Kupası, İspanya Kupası kapsanında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Strasbourg – Nanterre : ÜST (162.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (164.5) – 1.73 (Bets10)

Ligin iki denk play-off ekibinin kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Strasbourg ev sahibi avantajına sahip ama taraf bahsi için riskli bir maç olarak görüyorum. Bunun yanında iki takımın da tempoyu ne kadar çok sevdiklerini ve hücumda ne kadar farklı opsiyonlara sahip olduklarını biliyoruz. Bu maçta da bizlere skor üretimi konusunda keyifli bir mücadele izlettireceklerini, bir tarafta Mitchell, Bohacik, Lansdowne, diğer tarafta Mokoka, Senglin, Johnson liderliğinde karşılıklı olarak 80 baremini rahatlıkla geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Olimpia Milano – Derthona Tortona : MS 1 & ALT (151.5) – 1.92 (İddaa) ; MS 1 & ALT (152.5) – 2.20 (Bets10)

İki takım arasında net farklar olduğunu biliyoruz. Milano’yu normal şartlarda Serie A sahnesinde yenebilecek tek takımın Virtus Bologna olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle böyle ucunda kupa olan bir maçta Rodriguez, Datome, Hines gibi tecrübeli isimlerin net olarak varlıklarını hissettireceklerini düşünüyorum. Tortona için peri masalının burada finalde sona ereceğini, Milano’nun sert savunması karşısında neredeyse her takımın başına geldiği üzere 70 bareminin altında kalacaklarını tahmin ediyorum. 

Real Madrid – FC Barcelona : MS 2 (+5.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (+5.5) – 1.69 (Bets10)

Bu sezon Euroleague ve Endesa sahnelerinde oynanan son 3 El Clasico’nun tamamını Barça kazanmayı başarmıştı. Dolayısıyla psikolojik üstünlüğün net olarak ellerinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ama tabiki Real Madrid gibi kaliteli bir takımın da bu önemli eşleşmede daha fazla ezilmeyeceğini, bir yerde reaksiyon göstereceğini bekliyorum. Özellikle Tavares, Poirier, Thompkins, Yabusele gibi isimlerle pota altını bu maçta daha verimli kullanmaya çalışacaklarını, bu sayede de son maçın aksine skorun içinde kalabileceklerini, kaybetseler de handikapı vermeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.21
Bets10 Oranı: 6.43Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 12.08.22

Cuma programında yer alan Filipinler Ligi, Yeni Zelanda Ligi ve Hazırlık Maçları kapsamındaki maçlara dair …