Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 22.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 22.05.21

Cumartesi programının ikinci bölümünde Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Oldenburg – Ratiopharm Ulm : ÜST (170.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (171.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını sezon boyunca görmüştük. Evet sıralama açısından ve takımdaki tecrübe seviyesi açısından Oldenburg bir adım önde ki bu maçı da evlerinde oynayacaklar. Dolayısıyla kazanarak seriyi Ulm’a taşıma ihtimalleri yüksek. Ama taraf bahsine ikinci dereceden güveniyorum. Asıl beklentim sezon boyunca bizlere izlettikleri gibi yine yüksek tempolu bir mücadele ortaya koymaları ve ilk maçta olduğu gibi karşılıklı olarak 85 baremini geçip maçı üste taşımaları olacak. 

Limoges – AS Monaco : MS 2 (-3.5) – 1.35 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.75 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ve form grafiği açısından net farklar olduğunu söylemek yanlış olmaz. Her ne kadar Limoges son maçlarda Caboclo, Scrubb, Lampe, Boutsiele, Lang gibi isimlerle toparlanma sinyalleri veriyor olsa da EuroCup şampiyonu Monaco’nun Knight, Bost, Gray gibi etkili kısaların liderliğinde deplasmanda da olsa sorun yaşamayacağını, kazanırken düşük handikapı da geçebileceğini tahmin ediyorum. Alternatif olarak Limoges’a açılan baremden aşt seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. 

Strasbourg – Gravelines : MS 1 (-6.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-8.5) – 1.68 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Strasbourg, BCL’de adını son 8 takım arasına yazdırarak ne kadar iyi bir takım olduğunu gösterdi. Bu maçta da Lansdowne, Bohacik, Wainright, Colson gibi silahlarını devreye sokarak fazla sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Gravelines geçen hafta Nanterre deplasmanında Nikolic ve Weber liderliğinde sürprize imza atmış olsa da bunu tekrarlayabileceğini düşünmüyorum. Alternatif olarak Strasbourg için açılan baremden üst seçeneği de değerlendirilebilir. 

Pau Orthez – Asvel Villeurbanne : MS 2 (-6.5) – 1.40 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.65 (Bets10)

Orthez ligin vasat takımlarından biri. Her ne kadar biraz toparlanıp düşme hattından çıkmış olsalar da geçen maçta Nanterre karşısında 115 sayı yiyerek aldıkları 38 farklı yenilgi aslında gerçek durumlarını ortaya koymuştu. Bu maçta da ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olan Asvel karşısında kendi sahalarında olsa bile şanslarının olmayacağını düşünüyorum. Asvel’in Heurtel, Fall, Yabusele gibi yıldızlarını devreye sokarak rahat bir galibiyet almasını bekliyorum. Alternatif olarak da Asvel için açılan baremden üst seçeneğine gidilebilir. 

İddaa Oranı: 3.97
Bets10 Oranı: 8.34Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 12.06.21

Cumartesi programının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak …