Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 22.12.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 22.12.20

Salı akşamında Euroleague’de oynanacak maçlar dışında 7DAYS EuroCup, Almanya easyCredit BBL, Fransa Jeep Elite Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde de maçlar oynanacak. Ben de bu maçlara dair sizler için en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-2). Herkese bol şanslar.

Nanterre – Frutti Extra Bursaspor : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.48 (Bets10)

Halihazırda Nanterre için de bir formalite maçı olacak ama onlar temsilcimize göre daha iyi basketbol oynuyorlar son haftalarda ve iddiası olmayan, zaten kötü durumda olan temsilcimizin evinde olmasına rağmen direnç göstermesini beklemiyorum. Kadji, Peters, Newman üçlüsü yine biraz kıpırdanabilirler belki ama Warren, Stone, Cordinier gibi etkili isimlerle temsilcimize fırsat vermeyeceğini farklı kazanarak yola devam edeceğini düşünüyorum.

Bayreuth – Wurzburg : MS 1 – 1.30 (İddaa) & MS 1 – 1.38 (Bets10)

Bayreuth evinde iyi oynayan bir takım ve Bartley liderliğinde Tiby, Pardon, Walker gibi değerli silahlara sahipler. Hatta Woolridge, Seiferth, Olisevicius, Doreth gibi tamamlayıcı isimler de biraz kıpırdanırsa ciddi can yakabilecek bir kadro oldukların söyleyebiliriz. Üst üste 2 deplasman maçı oyanıp kayıpla döndükten sonra bu maçta kendi sahalarında reaksiyon göstereceklerini, son maçta deplasmanda Bamberg’den fark yemiş olan rakipleri karşısında kazanma konusunda sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum.

Bourg – Le Mans : MS 1 (-3.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.42 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Bourg bu sezon ilk 4 yarışının önemli adaylarından biri Pro A’da. Ayrıca EuroCup performansları ile de gösterdiler ki çok formdalar. Şimdi Pro A’daki bu erteleme maçında performanslarını lige taşımaya çalışacaklar. Andjusic, Pelos, Peacock, Scrubb gibi önemli isimlerle sonuca ulaşabileceklerini düşünüyorum. Le Mans her ne kadar formda olmasa da zaman zaman direnebilir ama maç sonunu getiremeyeceklerini düşünüyorum. Bourg’un düşük handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum.

Gran Canaria – Real Betis : MS 1 – 1.28 (İddaa) & MS 1 – 1.38 (Bets10)

Koç Fisac yönetimindeki Gran Canaria her ne kadar iki önemli uzunu Costello ile Wiley’den yoksun olsa da son maçlarda onlar olmadan da sonuca gitmeyi bildiler. Stevic ve Burjanadze iyi iş çıkardılar. Ayrıca Okoye ve Slaughter da formdalar. Dimsa, Albicy, Shurna da tamamlayıcı rolünü çok iyi üstleniyorlar. Bu maçta da konuk edecekleri zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve kazanarak çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. Hatta oranı arttırmak isteyenler handikap seçeneklerine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: 3.03
Bets10 Oranı: 4.00Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Bayreuth İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Gottingen Pazar saat 16:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. …