Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 23.11.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 23.11.22

Çarşamba programının son bölümünde FIBA Europe Cup, Fransa Kupası, 7DAYS EuroCup sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İdada Kuponu. Herkese bol şanslar.

Antwerp Giants – Gaziantep : MS 2 (-4.5) – 1.56 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.75 (intobet)

İki takım daha önce ülkemizde 19 Ekim’de karşılaşmışlar ve temsilcimiz evinde tam 19 sayı farkla net bir galibiyete imza atmıştı. Şimdi her ne kadar Egbunu ve McIntyre’dan faydalanamayacak olsalar da yine favori konumundalar. Bir kez daha Belçika ekibi ile aralarındaki kalite ve seviye farkını sahaya yansıtacaklarını, kazanırken düşük olduğunu öngördüğüm handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Gravelines – Roanne : ÜST (170.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında da form grafiği anlamında da bir denklik var diyebiliriz. Ayrıca son maçlarda sergiledikleri tempo odaklı basketbol ve savunmadaki yumuşaklık da benzer durumda. Dolayısıyla bu tamam mı devam mı maçında da kendi basketbollarını ortaya koymaya çalışacaklarını, tempo konusunda birbirlerini tetiklerken karşılıklı olarak savunma zaaflarını da cezalandıracaklarını düşünüyorum. Son maçlarda olduğu gibi bizlere yüksek skorlar izleteceklerini, toplam baremin aşılacağını tahmin ediyorum.

Gran Canaria – Hapoel Tel Aviv : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde olmasa da sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var bana göre. Koç Lakovic yönetimindeki Granca, özellikle evindeki maçlarda taraftar desteğini de arkasına alarak makine düzeninde oynayan, istikrarlı bir takım. Hapoel ise deplasmanlarda pek güven vermiyor. Bu maçta zaman zaman İspanyol ekibini zorlayacaklarını düşünsem de dirençlerini 40 dakika boyunca koruyamayacaklarını tahmin ediyorum. Granca’nın Bassas, Benite, Slaughter gibi tecrübeli guardlarla oyunun kontrolünü bırakmayarak düşük handikapı aşıp kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.44
intobet Oranı: 4.76Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 02.12.22

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta programı Cuma günü maçları ile sonaeriyor. Ben de sizler için …