Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 23.12.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 23.12.21

Perşembe programında Euroleague maçları dışında da müsabakalar var yoğunlukla. Ben de sizler için Almanya easyCredit BBL, Fransa Betlic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesindeki maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Crailsheim Merlins – Brose Bamberg : MS 1 (-3.5) – 1.52 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.73 (Bets10)

Kağıt üstünde iki denk takımın mücadelesini izleyeceğimizi söyleyebiliriz ki hatta Bamberg’in elinde daha kaliteli, daha potansiyelli bir kadro var. Ama sahaya koydukları basketbol seviyesi kesinlikle Merlins’den önde değil. Aksine Merlins özellikle evindeki maçlarda her takımı yenebileceğini gösterdi şuana kadar. Bu maçta da formsuz rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını, play-off bileti ve sıralama anlamındaki bu kritik maçı kazanacaklarını, Shorts ve Lewis’in etkili oyunları eşliğinde düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

Metropolitan Levallois – Bourg : EvSahibi ÜST (80.5) – 1.47 (İddaa) & EvSahibi ÜST (81.5) – 1.80 (Bets10)

Levallois bu sezon ligin en formda ve en istikrarlı takımı tartışmasız. Koç Collet yönetiminde özellikle hücumda etkili bir oyun sergiliyorlar. Ellerinde Hornsby, Cummings, Crocker, Halilovic, Hunter, Michineau gibi değerli silahlar var. Bu maçta da Bourg’un zayıf savunması karşısında taraftarları önünde tempoyu istedikleri gibi dikte ederek hücumda yine etkili olacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta 80 baremini de zorlanmadan aşacaklarını düşünüyorum.

Valencia – Obradoiro : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını sanırım detaylıca anlatmaya gerek yok. Valencia Endesa’da ve EuroCup’da ilk 4 sıra için kurulmuş bir takım. Ellerinde geniş ve değerli bir rotasyon var. Son haftalarda da tempolarını yükselttiler ve hücumda ritmlerini buldular. Bu maçta da Prepelic ve Hermannsson liderliğinde tempoyu kendi sahalarında, ateşli taraftaları önünde istedikleri gibi forse edeceklerini, sürprize izin vermeyip kazanmalarını beklediğim maçta skor üretiminde de sorun yaşamadan 90 sayıları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.40
Bets10 Oranı: 5.36Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Brose Bamberg – Wurzburg İddaa Tahmini 26.01.22

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Çarşamba saat 21:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. Bets10 …