Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 26.12.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 26.12.20

Cumartesi programının ikinci bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A, Almanya easyCredit BBL ve İtalya Lega Basket Serie A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu (Karma-2). Herkese bol şanslar.

Boulazac – AS Monaco : MS 2 (-7.5) – 1.40 (İddaa) &  MS 2 (-6.5) – 1.50 (Bets10)

Monaco rakibine göre hem daha kaliteli bir kadroya sahip olmanın avantajına sahip hem de EuroCup’da mücadele ettikleri için Pro A’da verilen pandemi arasından etkilenmemiş durumdalar, maç eksikleri yok. Aksine maçlara devam ettikleri artık takım olarak adaptasyon sürecini geride bakmış durumdalar. Boulazac ise bu sezon sadece 4 maç yapabildi ki bunların tamamını da kaybettiler. Bu maçta da güçlü Monaco karşısında şansları olmadığını düşünüyorum, hatta çift haneli farklarla kaybetmeleri dahi beni şaşırtmaz.

Dijon – Bourg : MS 2 (+7.5) – 1.35 (İddaa) & MS 2 (+8.5) – 1.45 (Bets10)

Dijon, Pro A’ya pandemi nedeniyle verilen arada Şampiyonlar Ligi’nde yoluna üçte üç ile devam ederek formda olduğunu gösterdi. Ancak karşılarında EuroCup’ın güçlü takımlarına kafa tutan ligdeki 6 maçında da sadece bir kere yenilmiş Bourg olacak. Koç Vucevic’in öğrencilerinin bu zorlu deplasmanda direnç seviyelerini aşağı çekmeyeceklerini, aksine ilk 4 yarışında büyük önem taşıyan bu maçta ekstra performans sergileyeceklerini, kaybetseler de rakibin işini olabildiğince zorlaştıracaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi Bourg lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım.

Ratiopharm Ulm – Oldenburg : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (166.5) – 1.48 (Bets10)

Bu sezon BBL’nin en iyi ve istikrarlı basketbol oynayan ekiplerinden ikisi karşı karşıya gelecek, tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz ve bu nedenle de taraf bahsine yönelmek bana göre riskli. Diğe taraftan iki takımın da yüksek tempoda oynamayı sevdiğini, hücumda çok formda olduklarını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerini savunmada fazla zorlamayacaklarını, karşılıklı olarak tüm skor opsiyonlarını devreye sokarak bizlere yüksek tempoda, keyifli ve bol skorlu bir maç izleteceklerini tahmin ediyorum.

Reggio Emilia – Cantu : MS 1 (-4.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.45 (Bets10)

Reggio Emilia son haftalarda ligin formda ekiplerinden biri. Sadece Taylor ve Bostic ile değil, Elegar, Jazz Johnson ve Kyzlink gibi silahları da devreye sokmuş durumdalar. Cantu gibi sıradan bir rakip karşısında kendi sahalarında hata yapmayacaklarını düşünüyorum ki play-off yarışında sahip oldukları konumu devam ettirebilmek için bu tarz alt sıra takımlarına kaybetme lüksleri yok. Maçı baştan sıkı tutacaklarını, düşük handikapı da aşarak kazanabileceklerini öngörüyorum.

İddaa Oranı: 3.97
Bets10 Oranı: 4.67Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Alba Berlin – Wurzburg İddaa Tahmini 24.01.21

Almanya easyCredit BBL 14. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazar saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa …