Anasayfa / Adriyatik Ligi / Günün İddaa Kuponu (Karma) 20.01.23

Günün İddaa Kuponu (Karma) 20.01.23

Cuma programında Euroleague maçları dışında VTB Ligi, Adriyatik Ligi, Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkerse bol şanslar.

CSKA Moskova – Zenit : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.51 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.57 (intobet)

İki takım arasında net bir güç ve seviye farkı var. Zaten CSKA 21 maçını namağlup olarak geçerek farklı bir seviyede olduğunu göstermişti tüm rakiplerine. Bu maçta da Milutinov, Shved, Ware, Jean-Charles gibi yıldızların liderliğinde rakip Zenit de olsa son haftalarda sergiledikleri etkili hücum performanslarını ortaya koyarak savunmalarını aşacaklarını ve 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Mornar Bar – Cibona Zagreb : ÜST (172.5) – 1.59 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.76 (intobet)

Aslında kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında iki takım arasında pek bir fark yok. Ama sahada oynanan basketbol anlamında Hırvatistan temsilcisinin bir adım önde olduğu bir gerçek, zaten bu durum puan tablosuna da yansımış durumda. Yine de taraf bahsine girmeyeceğim, Mornar Bar evinde bir reaksiyon verebilir. Bunun yerine iki takımın da yüksek temposuna, hücumdaki verimliliğine ve son haftalarda iyice düşen savunma sertliklerine güvenerek tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

Bayreuth – Rostock : ÜST (173.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde de sahada oynanan basketbol anlamında da ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Puan tablosundaki farkın sebebi Rostock’un elindeki kadroyu daha verimli kullanması. İki takım da son haftalarda üst üste kayıplar yaşıyorlar ve ortak noktalar yüksek tempo ile bol skor oldu hep. Bu maçta da birden bire bu iki alanda düşüş olacağını öngörmüyorum. Karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri benim için sürpriz olmaz, bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği. 

İddaa Oranı: 3.67
intobet Oranı: 4.75Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 29.01.23

Adriyatik Ligi 17. hafta mücadelesinde FMP Beograd Pazar günü saat 17:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. …