Anasayfa / Fransa Kupası / Günün İddaa Kuponu (Karma) 26.03.22

Günün İddaa Kuponu (Karma) 26.03.22

Cumartesi programında Fransa Kupası ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Strasbourg – Metropolitan Levallois : ÜST (164.5) – 1.85 (Bets10)

Statü gereği kaybedenin eleneceği bir maç izleyeceğiz. Bu nedenle de iki takımın da olabilecek en iyi kadrolarıyla, en konsantre şekilde sahada olacaklarını söylemek yanlış olmaz. Bir tarafta Howard, Taylor, Mitchell, diğer tarafta McRae ile Cummings varken bu maçta da temponun düşük olacağını söylemek doğru olmaz. İki ekibin de birbirine tempo konusunda çanak tutacağını, savunmaların geri planda olacağı, bol skorlu ve keyifli bir maç izleyeceğimizi öngörüyorum. İki ekibin de 80 ve üstünde skor üreteceğini düşündüğüm için de tercihim toplam limitten üst seçeneği olacak. 

San Pablo Burgos – Zaragoza : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.54 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok. Ancak Burgos’un evinde özel bir taraftar desteğine sahip olduğunu biliyoruz ki düşme hattını yakından ilgilendiren bu karşılaşma onlar adına sezonun hedef maçlarından biri konumunda. Benite, Renfroe, Gamble gibi isimlerin tecrübe farkıyla bu maçta takımlarını bir adım öne taşıyacaklarını, deplasmanlarda çok zorlananan Zaragoza’nın koç Sakota’nın ilk maçında sihirlik değnek ile birden bire kendine gelemeyeceğini ve kazanan tarafın Burgos olacağını düşünüyorum. Ama çekişmeli ve denk bir maç geçeceğini tahmin ettiğim için handikap riskine girmeyeceğim. 

Manresa – Andorra : MS 1 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.89 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de son haftalarda oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Manresa’da Bako gibi önemli bir eksik olacak ama Moneke, Thomason, Francisco liderliğinde Andorra gibi özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir takım karşısında sorun yaşamayacaklarını, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Dolayısıyla düşük handikapı geçmelerini de bekliyorum kazanırken. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 5.38Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 16.05.22

ING Basketbol Süper Ligi ve Adriyatik Ligi kapsamında oynanacak Pazartesi maçlarına dair sizler için en …