Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 04.05.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 04.05.21

Salı programının son bölümünde Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Chalons Reims – Le Mans : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.75 (Bets10)

Konu kadro kalitesine gelince Le Mans geniş rotasyonuyla rakibinden bir adım önde. Ama ben taraf bahsinden yana iki takımın da yüksek temposuna, Reims’in savunmadaki zaaflarına, Le Mans’ın da hücumdaki peformansına güvenerek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. Kajami-Keane ve Bamforth liderliğinde bu maçta da 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. Reims de Leslie liderliğinde yüksek tempoyu değerlendirip en az 80 sayı gönderir. Alternatif olarak da Le Mans’ın handikapsız galibiyeti düşünülebilir.

Asvel Villeurbanne – Roanne : EvSahibi ÜST (89.5) – 1.60 (İddaa) & EvSahibi ÜST (91.5) – 2.10 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi ve oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var elbette. Bu maçta da bunu ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Son haftalarda olduğu gibi yine yüksek tempoda oynayıp Heurtel ve Lighty liderliğinde hücumda sorun yaşamayacaklarını, Roanne’ın onları yavaşlatabilecek seviyede bir savunmaya sahip olmadığını düşünüyorum. Asvel’in bir kez daha 90 sayıları görmesini bekliyorum. Alternatif olarak Asvel’in handikaplı galibiyetleri de düşünülebilir.

Pau Orthez – Dijon : MS 2 – 1.30 (İddaa) & MS 2 – 1.38 (Bets10)

İki takım arasında net bir seviye farkı var. Dijon üst sıraları zorlayan, şampiyonluk adayı ekiplerden biri. Son maçlarda da çok formdalar ve 6 maçtır bileklerini bükebilen çıkmadı. Orthez ise ligin düşme adaylarından biri. Her ne kadar son maçlarda zaman zaman toparlanma sinyalleri veriyor olsalar da bunun kalıcı olmadığını, saman alevi gibi hemen söndüğünü gördük. Bu maçta da güçlü rakipleri karşısında şanslarının olmadığını düşünüyorum. Oranı yükseltmek isteyenler Dijon’un handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirler. 

İddaa Oranı: 3.12
Bets10 Oranı: 5.07Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Le Mans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Cholet Pazartesi saat 21:00’da Le Mans …