Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (Liga Endesa) 15.05.22

Günün İddaa Kuponu (Liga Endesa) 15.05.22

İspanya Liga Endesa‘da Cumartesi programında oynanacak 34. ve son hafta maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Bitci Baskonia – Joventut Badalona : MS 1 (-3.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.76 (Bets10)

Baskonia kağıt üstünde çok daha kaliteli bir kadroya sahip kuşkusuz. Sezon boyunca istikrarsız sonuçlar alarak beklentileri tam olarak karşılayamamış olsalar da sezonun bu kritik döneminde yakaladıkları 4 galibiyetlik seriyle ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Baldwin liderliğinde Giedraitis ve Marinkovic’den de yüksek skor katkısı almaları, Enoch’un da pota altındaki etkin oyunuyla evlerinde ateşli taraftar desteğini de arkalarına alarak bu maçı kazanmalarını bekliyorum ki 12 ve üstü farkı bulamasalar bile bu durumda iş üçlü ya da dörtlü averaja giderse 4.lük şansları doğacak. 

UCAM Murcia – Zaragoza : MS 1 (-4.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle ciddi farklar yok, Zaragoza sıralamadaki yerine nazaran tehlikeli bir kadroya sahip. Ama Murcia’nın evinde ateşli taraftarını arkasına alarak ne kadar dişli bir rakip olduğunu biliyoruz. Üstelik onlar Zaragoza’nın aksine son dönemde çok daha formdalar ve play-off şanslarını sürdürmek adına kazanmak zorunda olmaları da büyük bir motivasyon. Taylor, McFadden, Davis gibi etkili kısalar ve Webb liderliğinde aradıkları galibiyeti alarak düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

San Pablo Burgos – Fuenlabrada : MS 1 (-2.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.69 (Bets10)

Her ne kadar puan tablosuna baktığımızda denk iki takım gibi görünseler de Burgos’un kesinlikle daha iyi bir kadrosu var ve buralarda bulunmayı haketmeyen bir takım. Son maçlarında burada taraftar desteğini arkalarına alarak Malaga’yı 14 sayı farkla yenmişler ve bunu göstermişlerdi. Coliseum Burgos’da taraftarların müthiş bir atmosfer oluşturacağını ve Burgos’un Renfroe, Eddie, Benite, Phillip, Nnoko gibi tecrübeli isimler ve takıma hızlıca uyum sağlayan Clemmons liderliğinde düşük handikapı geçerek kazanacağını düşünüyorum ki rakiplerini deplasmanda, Madrid’de de 5 sayı farkla yenmişlerdi zaten sezonun ilk bölümünde.

İddaa Oranı: 3.09
Bets10 Oranı: 5.03Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 15.05.22

Pazar programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie …