Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 12.03.23

Günün İddaa Kuponu (NBA) 12.03.23

NBA‘de Cumartesi gecesini Pazar sabahına bağlayan dönemde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Golden State Warriors – Milwaukee Bucks : MS 1 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.71 (intobet)

Normal şartlarda Bucks’da Giannis forma giyecek olsaydı deplasmanda olmalarına rağmen favoriler bile diyebilirdik. Ama onun yokluğunda bu zorlu deplasmanda işleri zor olacak. Nitekim Warriors 3 mağlubiyetle deplasman serisinden dönü ve taraftarları önünde bir reaksiyon göstermek isteyecektir. İlk 6 yarışında önemli bir viraja giriyorlar ve hazır Giannis yokken Milawukee’yi böyle yakalamışken Curry liderliğinde fırsatı değerlendireceklerini, aradıkları galibiyeti hanelerine yazdıracaklarını düşünüyorum. 

New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder : Deplasman ÜST (114.5) – 1.54 (İddaa) & Deplasman ÜST (114.5) – 1.78 (intobet)

İki takımın da play-in yarışındaki iddiaları devam ediyor, bu yolda birbirlerinin direkt rakipleri konumunda oldukları için de maçtaki çekişme ve mücadele seviyesinin bir kademe daha artacağını söylemek yanlış olmaz. Bu kapışmanın da tempoya ve hücum verimliliklerine pozitif yansıyacağını düşünüyorum. Ayrıca Thunder’da Gilgeous-Alexander’ın dönmesi de onları sezon ortalamaları olan 113-114 sayılara çıkartacaktır hatta Pelicans’ın istikrarsız savunması karşısında 115 ve üstünü de görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Phoenix Suns – Sacramento Kings : ÜST (237.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (237.5) – 1.72 (intobet)

Suns her ne kadar Durant olmasa da Booker, Paul, Ayton gibi isimleriyle sahasında favori gibi görünebilir. Ama Kings’in bu sezon ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu biliyoruz. Açıkçası deplasmanda da olsalar onları karşıma almayacağım. Bunun yerine, yani taraf bahsi riskine girmektense iki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempo ve verimli hücum basketbolunu dikkate alarak tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: 3.40
intobet Oranı: 5.24Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …