Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Pro A) 17.12.21

Günün İddaa Kuponu (Pro A) 17.12.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 12. hafta programı Cuma maçları ile devam ediyor. Ben de bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Chalons Reims – Orleans : ÜST (168.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (169.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Ama bunun yanında ortak bir çok noktaları var. Öncelikle yüksek tempo ve etkili hücum performanslarını sayabiliriz. İki takımın da yüksek skor potansiyeline sahip olduklarını ama bunun yanında savunmalarının da yumuşak olduğunu biliyoruz. Bir tarafta Henry ile Lawal diğer tarafta Warren ve Ulmer varken bu maçta düşük skor beklemek bence pek mantıklı olmayacaktır. İki takımın da yüksek tempoda rahat skor üreteceğini, karşılıklı olarak 85 baremini geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

Le Portel – Le Mans : MS 1 (+6.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (+6.5) – 1.67 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde Le Mans’ın bir adım önde olduğunu biliyoruz. Ama Le Portel’in evinde iyi oynadığını, buna karşın Le Mans’ın deplasmanlarda sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Ev sahibi ekibin son haftalarda olduğu gibi kolay lokma olmayacağını, Davis, Yarou, Abouou liderliğinde direneceklerini tahmin ediyorum. Hatta kazanmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Ama Le Mans’ın güçlü kadrosunu da dikkate alarak riski azaltmak adına ev sahibi lehine açılan handikapı yanıma alacağım. 

Metropolitans Levallois – Pau Orthez : MS 1 & ÜST (163.5) – 2.16 (İddaa) & MS 1 & ÜST (163.5) – 2.80 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstüde hem de sahada son haftalarda oynanan basketbol anlamında ciddi farklar yok. Ama Levallois’non elinde daha tecrübeli isimler olduğu da bir gerçek. Ayrıca tabiki ev sahibi avantajına da sahipler. Dolayısıyla bu maçta ufak bir farkla da olsa favori olduklarını düşünüyorum. Diğer taraftan iki takımın da yüksek skor potansiyeline sahip olduklarını ve tempoyu çok sevdiklerini biliyoruz. Bu maçta da Levallois’nın kazanırken bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izleteceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.86
Bets10 Oranı: 8.09Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Günün İddaa Kuponu (Euroleague) 25.01.22

Salı programında Turkish Airlines Euroleague sahnesinde oynanacak erteleme maçlarına dair en güvendiğim tahminleri sizler için …