Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Tahmini 18.06.20

Günün İddaa Tahmini 18.06.20

İspanya Liga Endesa‘da final turnuvası başladı ve Almanya easyCredit BBL‘de ise play-off heyecanı devam ediyor. Ben de sizler için Perşembe günü oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gottingen – Alba Berlin : Deplasman ÜST (91.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (94.5) – 2.04 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite farkı var ancak handikap riskine girmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Bununla birlikte Alba’nın Siva ve Hermannsson liderliğinde yüksek tempodan ödün vermeyeceğini, zayıf rakibi karşısında skor üretmekte zorlanmayacağını düşünüyorum ki Gottingen’in Sikma ya da Nnoko’ya karşı koyabilecek uzunları da yok. Bu nedenle Alba’nın hem içerden hem de dışarıdan rahat skor üretip, 90 sayıyı geçerek kazanacağını düşünüyorum.

Real Madrid – Gran Canaria : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.45 (İddaa) & EvSahibi ÜST (88.5) – 1.99 (Bets10)

Real Madrid kadro kalitesi ve tecrübe anlamında rakibine açık ara fark atmış durumda. Gran Canaria’nın ne kısalar açısından ne de pota altında savunmada ayakta kalabileceğini düşünmüyorum. Campazzo ve Llull liderliğinde alıştıkları gibi tempoyu forse edeceklerini ve rahat skor üreteceklerini düşünüyorum. Gran Canaria’nın pota altı savunmasında da Burjanadze ve Bourousis gibi ağır isimlerle Randolph, Mickey, Tavares üçlüsünün atletizmine karşı koyamayacağını düşünüyorum. Real’den 90 sayılara çıkacağı maçta elbette galibiyet de bekliyorum.

Brose Bamberg – Oldenburg : ÜST (162.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (161.5) – 1.45 (Bets10)

Play-off ilk tur serisinde tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Bamberg kısaları ile etkili olurken Oldenburg ise uzunlarını iyi kullanan bir takım. Dolayısıyla birbirlerine savunma anlamında önlem alabilmelerinin kolay olmayacağını düşünüyorum. Diğer taraftan Bamberg yine Crawford liderliğinde tempoyu forse etmeye çalışacaktır ve Oldenburg’un da son maçlarda ritm bulduğunu düşünürsek buna ayak uydurması sürpriz olmaz. Hücumda formda olan iki denk ekibin mücadeleinde bizleri bol skorlu ve keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3,15
Bets10 Oranı: 5,89Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Gran Canaria İddaa Tahmini 27.09.20

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde Zaragoza Pazar saat 21:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa …