Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün Karma Kuponu-1 18.11.18

Günün Karma Kuponu-1 18.11.18

Bugün basketbol programı hayli yoğun ve bu nedenle ben de sizler için günü ikiye bölmeye karar verdim. Bu kuponumda gündüz seansı yani saat 19:00’a kadar olan maçlar arasından seçtiğim en güvendiğim 4 tahmin sizlerle olacak, işte karşınızda Günün Karma Kuponu-1. Herkese bol şanslar.

Enisey – Stelmet Gora : ÜST (172.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (172.5) / 1.88 (Bets10)

Enisey Roberson liderliğinde sürekli tempoyu forse eden ve hücumda yüksek skorlara ulaşabilen bir takım. Ama bu tempo basketbolunda savunmaları da vasat seviyede, çok kolay sayı yiyorlar. Stelmet Gora da bu tarz tempo maçlarında vasat savunmalara cezayı kesip yüksek skorla karşılık verebilen bir takım. Bu nedenle iki takımın da rahat skor bulacağı bir maç bekliyorum, tercihim de üst olacak.

Cremona – Varese : ÜST (160.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (159.5) / 1.74 (Bets10)

Cremona özellikle iç sahada tempoyu forse etmeyi seven ve rakiplerini de bir şekilde bu girdapın içine sokan bir takım. Varese’nin haftaiçi Europe Cup maçı oynamış olması onların savunma direncini iyice düşürecektir. İki takım da açık alanı bulunca koşmayı ve bol skor bulmayı seviyorlar. Bu maçta da savunmaları pek konuşacağımızı düşünmüyorum takımların son maçlarındaki performanslarına baktığımızda. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Real Madrid – Gipuzkoa : MS 1 (-17.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-16.5) / 1.67 (Bets10)

Real Madrid, önümüzdeki Euroleague çift maç haftasının da etkisiyle rotasyona gidebilir diye düşünebiliriz ama zaten rotasyona gitseler de yıldızlar topluluğu oldukları için pek bir şey değişmiyor 🙂 Evlerindeki bu maçta rahat ve farklı bir galibiyet alarak zorlu çift maç haftasına moralli gireceklerdir. Zaten Gipuzkoa için de hedef maçlardan biri değil ve ne direnebilecek kaliteye ne de güce sahipler.

Ludwigsburg – Gottingen : ÜST (164.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (161.5) / 1.67 (Bets10)

Ludwigsburg kötü başlangıca ve Hill’i sakatlığa kurban vermiş olmalarına rağmen son iki maçını kazanarak zamanında bir reaksiyon gösterdi, şuanda istim üstündeler. Bu reaksiyonu da hücum performansları ile gösterdiler. Karşılarında da kendileri gibi tempoyu seven bir rakip ve üstelik Gottingen’in bu tempoda savunması da oldukça zaafiyet gösteriyor. Ev sahibinin yine 90’larda gezineceğini ve bunun da maçı üste taşıyacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 9.12

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Valencia – Kirolbet Baskonia İddaa Tahmini 28.06.20

İspanya Liga Endesa yarı final maçında ev sahibi konumundaki Valencia Pazar saat 21:00’da Kirolbet Baskonia …