Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün Karma Kuponu 20.03.19

Günün Karma Kuponu 20.03.19

Bugün ana program tabiki Euroleague maçları ama onun dışında hem FIBA Europe Cup hem de yerel Avrupa liglerinde de bir çok maç oynanacak. Ben de hazırladığım Euroleague kuponu dışında bu maçlar için de bir kupon hazırladım. İşte karşınızda Günün Karma Kuponu. Herkese bol şanslar.

Crailsheim – Bremerhaven : ÜST (169.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (168.5) / 1.68 (Bets10)

BBL’de düşme hattını yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bir maç bizleri bekliyor. İki takım da lig trendine uygun şekilde yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve aslında hücumda pek sıkıntı yaşamıyorlar. Ama savunmaları oldukça kötü ve bu maçta da birbirlerinin açıklarını, zaaflarını değerlendirerek rahatlıkla 85 sayıları aşacaklarını düşünüyorum karşılıklı olarak. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Pınar Karşıyaka – Sassari : ÜST (166.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (166.5) / 1.85 (Bets10)

Pınar Karşıyaka maç içerisinde dönem dönem savunmayı sertleştirip tempoyu kontrol etmeye çalışacaktır ama bunu maç boyu yapabilecek bir savunma sistemleri, anlayışları yok henüz. Hele ki karşılarında bu kadar şuursuzca tempoyu forse eden bir takım olunca onların da bu tempoya ayak uydurmak zorunda kalacaklarını düşünüyorum. İki takımın da 85 sayıları zorlamalarını hatta geçebileceklerini düşündüğüm maçta tercihim üst seçeneği olacak.

Oostende – Varese : MS 1 (-2.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-1.5) / 1.81 (Bets10)

Williams, Lasisi ve Fieler gibi önemli silahları olan Oostende’nin elinde Djordjevic gibi çok tecrübeli bir de oyun kurucu var. İç sahada da ateşli bir taraftar topluluğuna sahipler. Varese her ne kadar Avramovic, Archie, Salumu gibi isimlerle daha kaliteli bir kadroya sahip olsa da deplasmanlarda zorlanabiliyorlar. Belçika’da da kaybetmeleri beni şaşırtmayacak. Maçın çekişmeli geçeceğini ama ev sahibinin minimum 2 sayı farkla kazanabileceğini düşünüyorum.

Arka Gdynia – Polpharma Starogard : ÜST (174.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (173.5) / 1.79 (Bets10)

Arka Gdynia Upshaw, Bostic, Florence üçlüsüyle hem kalite hem de tecrübe anlamında rakiplerine epey ağır basıyorlar. Bu maçta da tempoyu sürekli yukarıda tutmak isteyen Polpharma karşısında aynı dozajda tempoya uyum sağlayacaklarını ve rahatlıkla 90 sayılara ulaşarak kazanacaklarını düşünüyorum. Misafir takımın da 80 sayıyı geçmesini beklediğim maçta tercihim üstten yana olacak.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 10.07

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 28.06.20

Pazar programında İspanya Liga Endesa yarı final maçları ve Almanya easyCredit BBL final serisi son …