Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün Karma Kuponu 27.01.19

Günün Karma Kuponu 27.01.19

Cumartesi programında BSL dışında da diğer Avrupa liglerinin maçları devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvnediğim 4 mücadele ile Günün Karma Kuponu‘nu oluşturdum. Herkese iyi şanslar.

Real Madrid – Fuenlabrada : MS 1 (-15.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-14.5) / 1.71 (Bets10)

İki takım arasında çok ciddi bir seviye ve kalite farkı var. Özellikle Fuenlabrada’nın son haftalardaki düşüşünü de dikkate aldığımızda güçlü Real Madrid karşısında, WiZink deplasmanında ayakta kalmaları hayli zor görünüyor. Koç Laso ve öğrencilerinin sezonun bu en kritik kısmında ritmlerini kaybetmemek adına artık kolay rakiplere karşı olan maçları da ciddiye almalarını bekliyorum. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında handikapı aşarak rahat bir galibiyete alacaklarını tahmin ediyorum.

Frankfurt – Oldenburg : MS 2 (-5.5) / 1.70 (Bets10) & MS 2 (-3.5) / 1.68 (Bets10)

Son haftalarda galibiyet duygusunu unutmuş, rakiplerine farklı yenerek ve moral olarak da tamamen dibe vuran bir Frankfurt var. Karşılarında ise kendilerinin aksine çok formda olan, hatta istim üstünde olan, deplasmanda da 4/4 yapmış bir Oldenburg var. Ligin flaş ekibinin düşüşte olan kötü durumdaki rakibine karşı da hata yapmayacağını ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Baskonia – Obradoiro : MS 1 (-8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-7.5) / 1.69 (Bets10)

Baskonia üst üste aldığı Barcelona ve Daçka mağlubiyetlerinin ardından bir reaksiyon gösterecektir. Bu anlamda Obradoiro da şuanda tam da karşılaşmak isteyecekleri bir rakip. Evlerindeki oynayacakları maçta özellikle deplasmanlarda zayıf bir performans sergileyen Obradoiro karşısında hata yapmayacaklarını ve handikapı geçerek çift haneli farklarla kazanacaklarını düşünüyorum.

Barcelona – Unicaja Malaga : ML 1 / 1.25 (İddaa) & ML 1 / 1.32 (Bets10)

Barcelona Euroleague’de zaman zaman istikrarsız sonuçlar alıyor olsa da Liga Endesa’da bu sezon işler yolunda, özellikle evlerinde onları henüz yenebilen çıkmadı. Malaga ise deplasmanlarda vasat bir takıma dönüşüyor genelde ve fazla etkili değiller. Bu maçta da kazanarak liderlik yolundaki farkı açmak isteyen Barcelona’nın yine istekli bir performans sergileyerek rakibini geçerek anesine bir galibiyet daha yazmasını bekliyorum. Ancak Malaga’nın da çok kolay lokma olmadığını düşünerek handikaptan uzak durarar direkt ev sahibi galibine yöneliyorum.

İddaa Oranı: 6.14
Bets10 Oranı: 6.37

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Valencia – Kirolbet Baskonia İddaa Tahmini 28.06.20

İspanya Liga Endesa yarı final maçında ev sahibi konumundaki Valencia Pazar saat 21:00’da Kirolbet Baskonia …