Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 02.03.23

Günün NBA Kuponu 02.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri hız kesmeden devam ediyor. Çarşambayı perşembeye bağlayacak gece 9 maç oynanacak. Dünkü kuponumuzda başarılı olarak Mart ayını güzel açtık. Bu gece için de temennim aynı yönde, herkese bol şanslar dilerim.

Charlotte – Phoenix : MS 2 (-8.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (-8.5– 1.65 (intobet)

İki ekip arasında büyük bir siklet farkı olduğunu söylemek pek de güç değil. Charlotte Hornets çok erkenden havlu atmıştı ve %3-5 arasındaki play-in şansını LaMelo Ball’un sezonu kapatmasıyla birlikte kaybettiklerini düşünüyorum. Phoenix’te ise Kevin Durant bugün ilk kez sahada olacak. Chris Paul, Devin Booker ve Kevin Durant üçlüsü kağıt üstünde korkutucu duruyor. Bugünkü maçta da farklı bir galibiyet alarak başlangıç yapmalarını bekliyorum.

New York – Brooklyn : MS 1 (-6.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-6.5– 1.72 (intobet)

Aynı şehrin iki takımı bu sezon ikinci kez karşı karşıya gelecek. İki hafta önce New York rakibini tekrar konuk etmiş ve 124-106’lık bir galibiyet almıştı. 5. ve 6. sırada bulunan ekiplerden New York Knicks’in 5 numara olabilmek için çok daha uygun bir durumda olduğunu düşünüyorum. Bu maçta da son maçlarda yukarı çıkan enerjilerini sergilemelerini beklediğim için tercihim handikaplı bir şekilde onlardan yana olacak.

Milwaukee – Orlando : MS 1 (-7.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-7.5– 1.75 (intobet)

Orlando rakipleri için kolay lokma olmayan bir takım fakat Milwaukee Bucks’ın son dönemde gösterdiği performans çok daha başka bir şey. Önlerine çıkan herkesi biçerdöver gibi ezip geçiyorlar ve kadro kalitelerini de takas döneminde ekstra güçlendirdiler. Orlando’nun bu maçta en iyimser ihtimalle 2-3 periyot direnmesini bekliyorum. Ardından Bucks’ın direnci kırarak, çift haneli farkla kazanacağını düşünmekteyim.

İddaa Oranı: 3.51
intobet Oranı: 4.97

 

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …