Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 04.10.22

Günün NBA Kuponu 04.10.22

NBA heyecanı hazırlık maçlarıyla geri döndü. Bugünün iddaa bülteninde yer alan beş maç içinden güvendiğim üç müsabakayı seçtim ve günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Herkese bol şanslar.

Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers MS 2 (h:+7.5) – 1.50 (İddaa) – MS 2 (h:+6) – 1.91 (Bets10)

Brooklyn Nets yetenek tavanı oldukça yüksek bir kadroya sahip olmasına karşın geçen sezondanbu yana kimya sorunları yaşayan bir ekip. Yaz döneminde iki süper yıldızı Irving ve Durant rest çekip takımdan ayrılmak istedi ve daha sonra tornistan ederek takımda kaldı. İki yıldızın koç Nash ile arasının açık olduğu sır değil. Philadelphia 76ers ise yaz döneminde James Harden’in yaptığı indirimle beraber dar rotasyonuna önemli eklemeler yaptı. Bu gece Nets karşısında lehlerine açılan handikaba güvenmek istiyorum.

Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder Alt (219.5) – 1.55 (İddaa) & Alt (218.5) – 1.91 (Bets10)

Denver Nuggets yaz döneminde yıllardır sorunlu olan perimetre savunmasını Kentavious Caldwell Pope ve Bruce Brown eklemeleriyle güçlendirdi. Beş numarada Jokic’e alternatif olabilecek ikinci bir uzun bulmaları halinde önümüzdeki sezon daha başarılı olmalarını bekliyorum. Takımın iki ası Jamal Murray ve Michael Porter Jr sakatlıktan dönüyor. Oklahoma City Thunder ise hücumda tempoyu yükseltemediği takdirde üretken olamayan bir takım kimliğine sahip. Bu geceki mücadeleden düşük skor çıkmasını bekliyorum.

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings Üst (216.5) – 1.59 (İddaa) & Üst (218.5) – 1.91 (Bets10)

Los Angeles Lakers, yeni koçu Darvin Ham yönetiminde geçen sezonki başarısızlığı bu sezon unutturmaya çalışacak. Sezon öncesi gelen raporlar yeni koçuyla beraber Lakers’in daha tempolu oynamaya çalışacağına işaret ediyor. Rakip Sacramento Kings ise yaz döneminde yaptığı hamlelerle çok daha iyi bir hücum takımına dönüştü. Buna karşın çemberi savunabilecek oyuncuları yok. İki ekibin mücadelesinden yüksek skor bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.70

Bets10 Oranı: 6.97Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.12.22

NBA normal sezonda Phoenix Suns ile Houston Rockets cumartesi sabaha karşı 05:00’da FootPrint Center’da karşılaşacak. …