Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 05.03.23

Günün NBA Kuponu 05.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri cumartesiyi pazara bağlayacak gece oynanacak 6 maçlık bir fikstürle devam edecek. Günün en güvendiğim üçlüsünden oluşan kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Washington – Toronto : MS 1 (+2.5) – 1.56 (İddaa) & MS 1 (+2.5– 1.75 (intobet)

İki gece önce son maçlarını birbirleriyle oynayan ekipler bir kez daha Washington’ın ev sahipliğinde karşı karşıya gelecek. Play-in sınırında art arda sıralanmış olan takımlardan ilk maçta daha yakın skorlu ve düşük tempolu bir maç bekliyordum fakat hücum yönünde Washington her istediğini sahaya yansıtabilince 120’lere dayanarak galip geldi. Bu geceki maçta bir kez daha Washington’ı galibiyete daha yakın görmekteyim. Kuzma, Porzingis ve Beal üçlüsü daha diri ve iyi gözüküyor.

Cleveland – Detroit : ALT (222.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (222.5– 1.70 (intobet)

İki ekip 9 Şubat’ta yine Cleveland’da karşı karşıya gelmişti. Kendisinden çok daha düşük kaliteli bir kadroya sahip olan Detroit’e karşı başarılı bir oyun çıkaran Cleveland 113-85’lik bir galibiyet almıştı. Bu geceki maçta da ev sahibi ekibinin gerek son maçların patlamasını yapmak adına, gerek de Boston maçına daha özgüvenli gitmek adına eksik rakibine karşı üstün oynamasını bekliyorum. Çift haneli bir galibiyet bir kez daha kaçınılmaz duruyor ama handikap riskindense alt seçeneğini tercih etmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Zira Detroit’te önemli skorerler forma giyemeyecek ve Cleveland da farkı açtığında rotasyona gidebilir.

Milwaukee – Philadelphia : MS 1 (-4.5) – 1.55 (İddaa) & MS 1 (-4.5– 1.75 (intobet)

Gecenin maçında Doğu konferansının iki sefiri karşı karşıya gelecek. 1. sıradaki Milwaukee 3. sıradaki Philadelphia’yı konuk ediyor. İki ekip arasında güncel form durumuna bakacak olursak çok büyük bir farkın olduğunu söyleyebiliriz. Philadelphia tabii ki de kötü bir takım değil ama Boston karşısında da zorlandığını görmüştük. Lopez’le Embiid’i durdurabilir, diğer savunmacılarıyla da fark yaratabilirler. Tercihim ev sahibinin galibiyetinden yana olacak.

İddaa Oranı: 3.68
intobet Oranı: 5.21

 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Washington Wizards – San Antonio Spurs İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Washington Wizards Cumartesi günü saat 02:00’da Batı ekibi San Antonio Spurs …