Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu – 1 (2) 26.01.23

Günün NBA Kuponu – 1 (2) 26.01.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri çarşambayı perşembeye bağlayacak gece oynanacak 10 maçla birlikte devam edecek. Bu yoğun fikstür için sizlere iki kupon hazırladım. Günün ilk kuponu karşınızda. Herkese bol şanslar dilerim. İkinci kupona ulaşmak için tıklayınız

Orlando – Indiana : MS 1 (-3.5) – 1.53 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.72 (intobet)

18-29’luk Orlando acaba mı sorularıyla play-in kapısına dayanmışken diğer tarafta 24-25’lik derecesiyle kredilerini tüketmeye devam eden bir Indiana var. Bu maç ev sahibi adına play-in adına önemli bir mücadele olacak. Kazanabilecek form grafiğinde de olduklarını düşünüyorum. Indiana Pacers fena bir takım değil ama hâlâ eksik bir parçaya sahipler ve son dönemdeki deplasman maçlarında pek olumlu performans göstermiyorlar. Tercihim ev sahibi ekipten yana olacak.

Oklahoma – Atlanta : MS 1 (+2.5) – 1.51 (İddaa) & MS 1 (+2.5) – 1.70 (intobet)

İki takımın benzer güçte olduğunu düşünmekle birlikte ev sahibi Oklahoma’nın çok formda bir dönemden geçtiğini hatırlatmak gerektiğini düşünüyorum. Zorlu deplasmanlardan sağ çıkmayı başaran ekip evinde oynadığı son üç maçı da çift haneli farklarla kazanmıştı. Atlanta Hawks fena bir takım değil ve sahip olduğu problemleri de şu an için örtülemeyi başarmış bir durumda. Fakat Oklahoma bu maç için çok daha baskın durmakta.

Sacramento – Toronto : Ev Sahibi ÜST (119.5) – 1.54 (İddaa) & Ev Sahibi ÜST (119.5) – 1.77 (intobet)

İki ekibin 15 Aralık’ta oynanan mücadelesinde Sacramento Kings deplasmanda rakibini 124-123 geçmeyi başarmıştı önemli eksiklerine rağmen. Bu geceki maçta da hiç şüphesiz maçın favorisi konumundalar. Hücum kısmında taraftarıyla bütünleşen bir Sacramento’yu tutmak çok zor şu sıralar. Toronto Raptors ise savunma konusunda zaten sınıfta kalan bir takım oldu son dönemde. Sacramento gibi zorlu bir takıma karşı savunma yapabilme ihtimallerini düşük gördüğüm için ev sahibi takımın kendisi için belirlenen limiti aşacağını düşünmekteyim.

İddaa Oranı: 3.56
intobet Oranı: 5.18Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.23

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Toronto Raptors ile FedEx Forum’da …