Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 11.03.23

Günün NBA Kuponu 11.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri cumayı cumartesiye bağlayacak gece oynanacak 10 maçla birlikte devam edecek. Günün en güvendiğim üçlüsünden oluşan NBA kuponu karşınızda, herkese bol şanslar dilerim.

Washington – Atlanta : ÜST (235.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (235.5) – 1.67 (intobet)

Son maçta birbirleriyle karşılaşan ekiplerin mücadelesinde 122-120’lik skorla gülen taraf Atlanta Hawks olmuştu. Şöyle bir kağıt üstü incelemesi yapacak olursak bile kadro kalitesi tarafında Atlanta’nın daha homojen dağılan daha iyi bir kadroya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ama taraf bahsi bu maç için de riskli durmakta. İki ekip skor üreterek oynamayı seviyor ve bu şekilde kazanıyor. Bu maçta da benzer bir senaryo beklediğim için tercihim üstten yana olacak.

Minnesota – Brooklyn : MS 2 (+6.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (+6.5– 1.65 (intobet)

İki taraf için de kritik bir maç olacak. Evet Minnesota daha iyi bir durumda gibi gözükmekte ama Brooklyn’in son maçlarda başardığı şeyler takdiri hak ediyor açıkçası. Minnesota iyi bir takım ama istikrar problemleri sezon boyunca devam etti. Brooklyn ise daha düzenli bir şekilde oynuyor. Bu geceki maçta da savaşçı bir şekilde maçın zorlamalarını, yenilseler dahi handikaplı bir şekilde maçta kalmalarını bekliyorum.

LA Lakers – Toronto : MS 1 (+4.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (+4.5– 1.67 (intobet)

Geride kalan her maçı ölüm-kalım niteliğinde olan Los Angeles Lakers, Doğu konferansında benzer bir durumu yaşayan Toronto ile karşılaşacak. LeBron yok ama önemli iki takıma karşı alınan iki galibiyetin morali var, Anthony Davis var. Toronto Raptors deplasman karnesi kötü olan bir takım. Şu sıralar irtmini bulmuş ve evinde oynadığı son 5 maçta 4 kere galip gelmiş Lakers’a karşı sıkıntı yaşamalarını bekliyorum. Tercihim Lakers’dan yana olacak.

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.60Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …