Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 11.10.21

Günün NBA Kuponu 11.10.21

NBA heyecanı hazırlık maçlarıyla sürerek bugünün bülteninde yer alan maçlar içinden seçtiğim NBA kuponunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Herkese bol şans ve kazançlar…

Orlando Magic – San Antonio Spurs Üst (209.5) – 1.91 (Bets10) – Üst (206.5) – 1.50 (İddaa)

Orlando Magic şu ana kadar hazırlık maçlarında çok düşük tempoda oynadı. Savunma konsantrasyonları iki hazırlık maçında da üst seviyedeydi. San Antonio Spurs karşısında evlerinde sezonun ilk maçına çıkacaklar ve daha yüksek tempolara çıkmalarını bekliyorum. Spurs ise yaz döneminde takıma önemli şutör eklemeleri yaptı. Evlerinde sergiledikleri savunma performansını şu ana kadar deplasmanda ortaya koyamadılar. Pistons’dan tam 115 sayı yediler. Magic’in genç ve potansiyelli oyuncularıyla Spurs karşısında tempoyu yükseltmesini ve maçtan yüksek skor çıkmasını bekliyorum.

Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls Üst (220.5) – 1.91 (Bets10) – Üst (217.5) – 1.50 (İddaa)

Cleveland Cavaliers hazırlık maçlarında ilerisi için pek ümit vermedi. Fakat iki takım arasında geçtiğimiz Salı günü oynanan maçta Chicago Bulls karşısında fena dağılmışlardı. Bunun için bu geceki karşılaşmaya asılmalarını bekliyorum. Bulls ise yenilenen kadrosuyla şu ana kadar ligin en iyi hücum takımı oldu. Ellerinde Lonzo Ball, Zach LaVine, DeRozan ve Vucevic gibi top yönlendirebilen dört silah var. Fakat uzun rotasyonunda eksikleri var. Cleveland’ın bu kez rakibine kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. Ama Cavs takım savunmasında aksayan bir ekip. Bu yüzden karşılaşmadan yüksek skor çıkacağını düşünüyorum.

Los Angeles Lakers – Phoenix Suns MS 1 (h:+2.5) – 1.91 (Bets10) – MS 1 (h:+4.5) – 1.52

Los Angeles Lakers hazırlık döneminde son iki sezonki savunma performansının çok altında kaldı. Üç süper yıldız kaybedilen üç hazırlık maçında da birlikte süre almadı. Fakat sezonun başlamasına bir buçuk hafta kala artık koç Frank Vogel’in bu üçlüyü bir arada kullanmaya başlamasını bekliyorum. Phoenix Suns ile oynadıkları ilk hazırlık maçında üç çeyrekte teslim olmuşlardı rakibe. Bu kez Suns’ın işinin ilk maçtaki kadar kolay olmayacağını düşünüyorum. Bu yüzden Lakers’in lehine açılan handikaba güvenmek istiyorum.

İddaa Oranı: 3.42

Bets10 Oranı: 6.96Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Chicago Bulls – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 16.10.21

NBA sezon öncesi hazırlık maçında Chicago Bulls cumartesi sabaha karşı 03:00’da United Center’da Memphis Grizzlies …