Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 15.11.22

Günün NBA Kuponu 15.11.22

NBA’de heyecan bu gece iddaa bülteninde yer alan 7 maçla hız kesmeden sürecek. Bu karşılaşmalar içinden güvendiğim üç tercihi yeniden analiz ederek günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Son iki gün tahminler pek iyi gitmedi. Umarım bugün yeniden ritme gireriz.

Houston Rockets – Los Angeles Clippers Alt (221.5) – 1.51 (İddaa) & Alt (221.5) – 1.77 (İntobet)

Houston Rockets ligin en tecrübesiz takımlarının başında geliyor. Bu sezon Los Angeles Clippers karşısında oynadıkları iki maçı da kaybettiler ve bu maçların ikisinde de sayı barajı aşılamadı. Clippers ligin en verimsiz hücum eden takımı ve şu ana kadar savunmada takım halinde oldukça iyi efor sergileyerek 13 maçtan 7 galibiyet çıkardılar. Bu geceki mücadeleden düşük skor çıkacağını düşünüyorum.

Boston Celtics – Oklahoma City Thunder MS 1 (h:-9.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (h:-9.5) – 1.55 (İntobet)

Boston Celtics ligin en verimli hücum eden takımı oldu. Evlerinde bu sezon oynadıkları 6 maçın beşini kazanırken galip geldikleri maçların tamamında handikabın kazananı oldular. Oklahoma City Thunder ise son maçında dün gece Knicks karşısında oldukça yüksek tempoda oynadı. Bu gece back to back oynayacaklar ve dinlenmeden çıktıkları ilk maçta evlerinde Timberwolves’den 10 sayı fark yemişlerdi. Bu gece de benzer bir senaryonun gerçekleşmesini umuyorum.

Golden State Warriors – San Antonio Spurs Deplasman Üst (110.5) – 1.41 (İddaa) & Deplasman/Üst (112.5) – 1.87

Golden State Warriors cephesinde işler yolunda gitmiyor. Evlerinde şu ana kadar hakemlerin de yardımıyla 6 maçtan 5 galibiyet çıkarsalar da savunmaları henüz istenilen seviyede değil. Üstelik bu gece back to back oynayacakları için fikstür dezavantajına sahipler. Bu sezon back to back maçlarda Pistons karşısında 128, Pelicans’dan ise 114 sayı yediler. San Antonio Spurs ise deplasmanda evine oranla hücumda sezon genelinde daha üretkendi. Bu gece tempolu oyunlarıyla belirlenen sayı barajını aşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.08

İntobet Oranı: 5.13Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …