Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 16.02.21

Günün NBA Kuponu 16.02.21

NBA normal sezon mücadeleleri hız kesmeden devam ediyor. Pazartesiyi Salıya bağlayan gece 7 maçlık bir fikstür var. Bu maçlardan derlediğim günün kuponuyla birlikte karşınızdayım. Herkese bol şanslar dilerim.

New York Knicks – Atlanta Hawks : ÜST (214.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (214.5) – 1.68 (Bets10)

New York Knicks şu sıralar oldukça iyi bir takım kurmuş durumda. Rose’un katılması hücumda çeşitliliği arttırmış olabilir, ama en büyük etkisi takımın şekillendirilmesindeki payı olacak. Daha düzenli ve daha iyi karar vererek hücum ettiklerine tanık olduk. Atlanta Hawks da savunma yönünde sıkıntılar yaşasa da hücum olarak oldukça etkili bir takıma dönüşebiliyor. Trae Young ve Collins’in yüksek enerjisi ve çeviklikleri takıma artı olarak dönmekte. New York Knicks’i bir adım daha önde görsem de taraf bahsi biraz risk içermekte. Üst seçeneği ise daha makul duruyor.

Utah Jazz – Philadelphia 76ers : MS 1 (-6.5)  – 1.58 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.75 (Bets10)

Utah Jazz son dönemlerde rakiplerini iç ve dış taraftan bombalamayı çok iyi başarıyor. Oyun görüşleri, takım kimyası, boyalı alan savunması, pota altı hücumu neredeyse oyunun her kısmında kusursuz durumdalar. Conley olmasa da Ingles’la eksiğini giderebiliyorlar. Öte tarafta nispeten daha formsuz ve geri planda olan bir Sixers var. Milton olmadan büyük bir skor açığı yaşıyorlar ve o boşluğu dolduramıyorlar. Bugünkü maçta rahat bir Utah galibiyeti beklemekteyim. Seçimimi handikaplı şekilde yapacağım.   

Sacramento Kings – Brooklyn Nets : MS 2  – 1.40 (İddaa) & MS 2 – 1.57 (Bets10)

Sacramento Kings geçtiğimiz haftalarda iyi bir performans göstermiş olsa da bugün bambaşka bir rakiple karşılaşacaklar. Golden State karşısında olduğu gibi savunmadaki vidaları sıkmalarını, daha kaliteli bir oyun oynamalarını beklediğim Brooklyn’nin, gün geçtikçe oyununu geliştirmesini bekliyorum. Sadece hücum üçlüsüyle bile rakiplerine gözdağı veren bir ekip oldular. Sacramento deplasmanında, daha üstün oldukları rakiplerine karşı rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.42
Bets10 Oranı: 4.61Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …