Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 17.02.21

Günün NBA Kuponu 17.02.21

NBA normal sezon maçları hız kesmeden devam ediyor. Dün paylaştığım günün kuponu ile bir kez daha başarı sağlayarak yolumuza devam ediyoruz. Salıyı Çarşambaya bağlayacak gece oynanacak 6 maçtan derlediğim günün kuponunu sizlerle paylaşıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans : Ev sahibi ÜST (113.5) – 1.50 (İddaa) & Ev sahibi ÜST (115.5) – 1.82 (Bets10)

Memphis Grizzlies hücum-savunma kombinasyonunda gösterdiği performansla rakibine göre daha önde gözükmekte. En azından sistematik bir oyun oynuyorlar ve Morant eşliğinde güzel setler kurabiliyorlar. Öte tarafta dağınıklığından kurtulamayan, savunmadaki dengesizliği hücuma da bulaştırmaya başlayan bir New Orleans var. Ev sahibi ekibin bu dağınık savunma karşısında 120’leri göreceğini düşünüyorum. 

Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers : ÜST (222.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (224.5) – 1.70 (Bets10)

Oklahoma City Thunder son maçlarda gösterdiği takım oyunuyla beklenmedik sonuçlar elde etti. Gard rotasyonun en etkili iki isminden yoksun olmalarına rağmen oyunu çok iyi idare ediyorlar. Portland Trail Blazers ise Lillard önderliğinde son maçlarda vites arttırmış durumda. Ligin en skorer 6. takımı oldular şu ana kadar. Bu maçta da iki ekibin 110 baremlerini aşacağı fikrindeyim. Son anlara kadar başa baş gitmesini beklediğim için üst seçeneği gayet makul gözükmekte.

Phoenix Suns – Brooklyn Nets : ÜST (228.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (230.5) – 1.72 (Bets10)

Phoenix Suns alev almış bir şekilde yoluna devam ediyor. Kolay rakipleri yenmelerinin yanı sıra; Boston, Milwaukee ve Philadelphia’yı da rahat geçtiler. Devin Booker yıllar geçtikçe eriştiği olgunlukta birlikte takımı sırtlamayı başarıyor. Brooklyn Nets ise son galibiyetleriyle çıkış yakalamışken Durant’i bir kez daha kaybetti. Ama hâlâ Harden & Irving ikilisine sahipler. Bu gece için favorim Phoenix Suns. Ama üst seçeneği, iki takımın yüksek temposuna bakılacak olursa daha uygun gözükmekte. Üst bahsini seçeceğim bu maç için oran yükseltmek isteyenler MS 1 & ÜST seçeneğini kombinleyebilir. 

İddaa Oranı: 3.37
Bets10 Oranı: 5.32Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 01.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde Houston Rockets, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Memphis Grizzlies ile …