Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 18.03.23

Günün NBA Kuponu 18.03.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri cumayı cumartesiye bağlayacak gece oynanacak 8 mücadeleyle birlikte devam edecek. Günün en güvendiğim üçlüsü karşınızda… Herkese bol şanslar dilerim.

Atlanta – Golden State : MS 1 (-2.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-2.5– 1.67 (intobet)

Atlanta Hawks iç sahada son iki maçta kötü bir performans sergileyerek mağlup oldu. Ancak bu sefer kazanmaları gereken, kazanabilecekleri bir mücadeleye çıkacaklar ve daha temkinli oynamalarını bekliyorum. Elbette Golden State kaliteli bir takım ama şu an için savunmaları hiç iyi durmuyor. İki takımın da savunması kötü, normal şartlarda üst de tercih edilebilir fakat limit oldukça yüksek açılmış durumda. Ev sahibi ekibin galibiyetini daha mümkün görmekteyim.

Cleveland – Washington : ALT (222.5) – 1.53 (İddaa) & ALT (222.5) – 1.70 (intobet)

iki ekip bir ay önce karşılaştığında Cleveland 114-91’lik skorla gülen taraf olmuştu deplasmanda. Bu kadar süre geçmiş olsa da pek bir şeyin değiştiğini söyleyemeyiz. Cleveland iyi oyununa devam ederken Washington bloklar halinde kazanıp kaybetmeye devam ediyor. Bu geceki mücadelede de Cleveland’ın üstün oynamasını bekliyorum. Washington ise her ne kadar Detroit galibiyetiyle moral bulsa da skorda sıkıntı çeken bir ekip. Cleveland’ın tempoyu forse edeceği, düşük skorlu bir maç bekliyorum.

LA Lakers – Dallas : MS 1 (-4.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-4.5– 1.75 (intobet)

34-36’lık Lakers 35-35’lik dereceye sahip Dallas’ı konuk edecek. Güncel durumda Los Angeles Lakers’ın daha iyi bir ivme yakaladığını ve formda olduğunu görüyoruz. Zira Dallas Mavericks’ta işler pek yolunda değil. Hem sakatlığı devam eden oyuncular var hem de hızla irtifa kaybediyorlar. Zaten sahada gösterilen oyun ve savunma kalitesi olarak da fazla yetersiz kalıyorlardı. Bu gece tercihimi ev sahibinden yana yapacağım.

İddaa Oranı: 3.53
intobet Oranı: 4.97Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …