Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu (2) 18.01.23

Günün NBA Kuponu (2) 18.01.23

NBA’de normal sezon mücadeleleri salıyı çarşambaya bağlayacak gece oynanacak 4 maçla devam edecek. Dün gece 7 maç oynandı ve 6 başarılı tahminin yanı sıra günün kuponunda da isabet sağlamayı başardık. Bu gece de temennim aynı senaryoyu yaşamak yönünde. Herkese bol kazançlar dilerim.

Milwaukee – Toronto: MS 1 (-3.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-3.5) – 1.67 (intobet)

5 Ocak’ta Toronto’da karşılaşan ekiplerin mücadelesinde Milwaukee maçı son saniye üçlüğüyle kazanmayı başarmıştı. Dün gece iki takım da maç oynadı ve bugün back to back şeklinde sahaya çıkacaklar. Milwaukee cephesinde Giannis’in dönmesini beklediğim için galibiyete daha yakın olduklarını düşünüyorum. Evden uzakta yüzü pek gülmeyen Toronto’nun zor bir gece geçirmesini de beklediğim için tercihimi ev sahibinden yana yapacağım.

Denver – Portland : ÜST (232.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (232.5– 1.70 (intobet)

Denver Nuggets son dönemde ligin en formda takımı olmaya devam ediyor. Son 6 maçını kayıpsız geçen ekip bundan daha önemli bir istatistiği iç sahadaki yenilmezlik serisiyle yakaladı. Son maçta zorlanmış olsalar da Jokic’le kazanmayı başardılar. Portland Trail Blazers ise kötü bir deplasman karnesiyle geliyor bu maça. Ben yine de Denver’a karşı savaşçı bir mücadele vermelerini bekliyorum. Başa baş gidecek bir oyunla belirlenen limitin aşılacağı görüşündeyim.

LA Clippers – Philadelphia : ÜST (222.5) – 1.59 (İddaa) & ÜST (222.5– 1.80 (intobet)

Los Angeles Clippers son dönemdeki oyunuyla pek güven vermese de Paul George’un olası bir geri dönüşünde maç içinde kalma ihtimali yüksek olan bir takım olacaktır. Philadelphia cephesi ise son iki maçı kazanmış olsa da iki maçta da çok zorluk çekti. Bugün yine galibiyetin net favorisi olsalar da taraf bahsi yerine üst seçeneğini daha güvenilir görmekteyim. Sürpriz severler MS 2 & ÜST seçeneğini tercih edebilir.

İddaa Oranı: 3.58
intobet Oranı: 5.11Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.02.23

NBA normal sezon mücadelesinde Memphis Grizzlies, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Toronto Raptors ile FedEx Forum’da …